Kawalerski lepszy niż myślisz – sprzedajemy pomysły

tancerka erotyczna

Powiedzmy to sobie szczerze: iść na piwo (dwa, pięć czy dziesięć) możesz iść w dowolny dzień. I to bzdura, że po ślubie się nie da. Da się. To może jednak przynajmniej na wieczór kawalerski zdecydujesz się na coś, co łatwiej będzie zapamiętać?

Męska rozrywka w większej grupie

Jeśli chcesz pobawić się w większej grupie swoich znajomych, umów sobie paintball albo jazdę off-road. Serio. W każdym większym mieście (i większości tych średnich) jest kilka firm, które mogą zorganizować taką imprezę. A jak wspomnisz, że to na kawalerski, to jeszcze będzie zniżka na ognisko z kiełbachą. Poczujesz się jak prawdziwy facet, zrobisz coś, na co zwykle nie masz czasu (czyli spotkasz się ze wszystkimi kumplami w tym samym miejscu i czasie). Dodatkowy plus – takie imprezy odbywają się zwykle popołudniami, więc tak naprawdę wieczór macie jeszcze wolny, czyli wystarczy szybki prysznic i możecie jeszcze skoczyć do miasta.

Organizujesz wieczór kawalerski? Szukasz profesjonalnej striptizerki? Odwiedź stronę Tancerkaerotyczna.pl

Jeśli klub, to oryginalnie, a nie jak zawsze

Zgoda, moda na spędzanie wieczoru kawalerskiego w barze, klubie czy pubie jest silna i wielu facetów po prostu nie ma ochoty zrywać z tradycją. Rozumiemy. To może chociaż umówcie się z barmanem na jakieś nietypowe drinki czy napoje? Dziś można sprowadzić praktycznie wszystko, a jeśli to się nie uda, to jest mnóstwo barmanów, którzy sami zorganizują zapasy i podjadą do was z mobilnym barkiem w praktycznie dowolne miejsce. Więcej swobody, tradycji stało się zadość, a zamiast klasycznego browara i wódeczki możecie spróbować alkoholu, którego wcześniej nie mieliście odwagi kupić.

Kawalerski na wyjeździe

Jeśli zbierzecie się większą grupą, to możecie po prostu wynająć domek gdziekolwiek, wypożyczyć busa i pojechać na imprezę tam, gdzie nikt was nie zna. Efekt nowości naprawdę dodaje emocji do i tak już niezłego galimatiasu przy tej okazji. Jeśli dobrze zagadacie, to na miejscu często udaje się załatwić specjalne warunki pobytu albo z góry zaklepać sobie miejsce w najlepszym klubie. To prosty sposób na to, żeby z pozornie zwykłego kawalerskiego zrobić takie wydarzenie, o którym nie da się nigdy zapomnieć.

A na dokładkę do wszystkiego – striptiz

Co się będziemy oszukiwać – jest kawalerski, to musi być striptiz. Tylko może zamiast amatorskiego pokazu tym razem zamówcie tancerkę, która naprawdę zna się na swojej robocie. Zresztą dobry striptiz ma tę samą zaletę, co prawdziwy bekon: poprawia smak absolutnie wszystkiego. Także nie ma znaczenia, co robiliście wcześniej, jaki był główny plan, czy siedzicie w domu, w pubie na osiedlu czy w najgłośniejszym klubie miasta i to jeszcze na wyjeździe. Striptiz można wpasować w naprawdę każdy scenariusz i w dokładnie każdym przypadku dzięki temu impreza nabiera rumieńców.

Fajnie by było, żeby wieczór kawalerski to nie było po prostu kolejne wyjście na picie. Weź się jakoś w garść i pomyśl, co można zrobić, żeby stało się to prawdziwym świętem wolności, a nie jednym z wielu spotkań towarzyskich. Zrobisz, jak uważasz, ale naprawdę – nie będzie wielu lepszych okazji na dobry striptiz.