Życzenia w Internecie – na każdą okazję

życzenia

Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, święto zakochanych, urodziny, imieniny – wymieniać można w nieskończoność! Każdy z tych dni to doskonała okazja, aby podziękować bliskim że są z nami. Odpowiednio dobrane życzenia stanowią wyraz miłości oraz poświęcenia. Rodzicom oraz dziadkom w ten sposób wyrażamy wdzięczność za trud, jaki włożyli w nasze wychowanie. Osobom świętującym imieniny oraz urodziny udowadniamy, że jesteśmy bezustannie blisko nich i zawsze mogą na nas liczyć. Kapłanom dziękujemy za udzielenie licznych sakramentów. Nie bójmy się korzystać z gotowych życzeń dla naszych najbliższych!

Gotowe życzenia w Internecie – na każdą okazję

W Internecie znajdziemy tysiące, jak nie miliony gotowych życzeń na każdą okazję. Wśród nich znajdą się życzenia na Dzień Matki, których celem jest podziękowanie naszym mamom za trud włożony w nasze wychowanie. Równie wiele życzeń znajdziemy dla dziadków – ich celem natomiast jest zazwyczaj podziękowanie za rozpieszczanie nas oraz pomoc naszym rodzicom. Warto pamiętać, że życzenia nie mogą być ani za krótkie ani za długie. Wybierajmy takie, które zmieszczą się w SMS-ie lub na kartce upominkowej. 

Kartka z życzeniami – zrób to sam

Stworzenie wyjątkowej kartki z życzeniami nie jest niczym trudnym. Pod warunkiem, że do dyspozycji mamy drukarkę lub posiadamy zdolności artystyczne. Wówczas wystarczy nam jedynie kartka techniczna w jasnym kolorze, a także zwykłe różnokolorowe kartki do ozdoby całości. Kartkę techniczną możemy złożyć na pół – będzie ona przypominać tradycyjną kartkę ze sklepu. Na przodzie umieśćmy symbol związany z osobom obdarowaną – dla mam może być to smoczek symbolizujące nasze dzieciństwo, dla taty narzędzia, dla dziadków ciasto, a dla księdza jeden z symboli sakramentów. W środku natomiast możemy umieścić wydrukowane lub własnoręcznie napisane życzenia zapożyczone z Internetu. Własnoręcznie zrobiona kartka z wyjątkowymi życzeniami będzie doskonałym prezentem dla naszych najbliższych. Różnorodność wśród życzeń możemy znaleźć na zyczeniowo.pl.

Życzenia również dla księdza!

Składanie życzeń księżom to stary zwyczaj stanowiący element celebracji każdego święta kościelnego. Ksiądz to człowiek, któremu należy się bowiem duży szacunek. Życzenia dla kapłana muszą być zatem wybrane ostrożnie, z zachowaniem najwyższej klasy. Muszą one również odnosić się do wydarzenia, jakie chcemy uwiecznić. 

Życzenia dla księdza powinny mieć charakter religijny bądź posiadać taki akcent. Kiedy składamy życzenia osobie duchownej? Doskonałą okazją do złożenia ich są imieniny kapłana, podziękowanie za udzielenie bierzmowania, ślubu czy Chrztu Świętego. Równie dobrą okazją do składania życzeń będą dni kapłańskie. Aby nie popełnić błędów w pisowni tego rodzaju życzeń, warto skorzystać z gotowych wierszyków dostępnych na stronie https://zyczeniowo.pl/rodzaj/dla-ksiedza/.