zbita szybka

Zbita szybka w telefonie uniemożliwia z jego korzystania. Na szczęście w wielu przypadkach możliwa jest szybka wymiana zbitej szyby.

Alternatywa autoryzowanego serwisu Apple

Mimo ogromnej liczby zalet produktów Apple – jego oficjalna obsługa pozostawia wiele do życzenia. Wielu użytkowników woli zatem dokonywać napraw w innych punktach usług, zwłaszcza kiedy awaria nie jest poważna, czyli kiedy chodzi o wymianę baterii lub konieczna jest wymiana szybki Iphone 6s.

Całkiem niedawno w jednym z kanadyjskich pism opublikowano ciekawą historię. Dziennikarze postanowili sprawdzić, jak w praktyce działają oficjalne usługi Apple. Do oficjalnego punktu zabrali stosunkowo nowego MacBooka Pro, który nie działał. Specjalista z centrum serwisowego nie zadał sobie nawet trudu przeprowadzenia diagnostyki, a minutę później wydał werdykt – wymianę całego wyświetlacza (górna pokrywa). Cena komponentu wraz z pracą wyniosła około 2 tys. Dziennikarze postanowili sprawdzić kolejną usługę, którą oferował zwykły, nieautoryzowany warsztat. Specjalista przeprowadził diagnostykę i stwierdził, że kabel ekranowy był po prostu zużyty, wymiana kosztowała 150 USD. Historia, która przydarzyła się kanadyjskim dziennikarzom, nie jest niczym niezwykłym, ale powszechną praktyką.

Oficjalne serwisy wielokrotnie oskarżano o celowe zawyżanie cen, niewystarczająco wysokiej jakości diagnostykę, opóźnianie napraw itp. Nie ma sensu obwiniać kogokolwiek konkretnie, ponieważ jest to polityka samej korporacji. Warto jednak zrozumieć, że skontaktowanie się z autoryzowanym serwisem nie zawsze jest uzasadnione.

W dobrych nieautoryzowanych usługach możesz uzyskać odtworzenie podzespołów sprzętu, na przykład po zalaniu lub uszkodzeniu mechanicznym. Problemem w autoryzowanych serwisach są długie terminy naprawy. Tak, choć może to zabrzmieć dziwnie, ale tamci pracownicy często potrzebują więcej czasu na rozwiązanie problemu niż w nieautoryzowanych warsztatach. Wynika to z obowiązkowych procedur, według których muszą działać, wysyłania wniosków do firmy, oczekiwania na przybycie części zamiennych (jeśli nie są dostępne) itp.

Profesjonaliści wymienią szybkę w iPhone 6s

Wraz z pojawieniem się nowych możliwości iPhone 6s pojawiły się jednocześnie potencjalne problemy z tego typu telefonem.. Duży ekran jest bardziej podatny na upadki i obciążenia mechaniczne – w efekcie pęknięty ekran i późniejsza wymiana szkła lub ekranu iPhone’a 6. Jeśli iPhone zaczął działać powoli, sam się wyłącza, na ekranie pojawiły się smugi lub upuszczone piksele, nie działa głośnik, mikrofon lub kamera, ekran nie reagował na dotyk, to są to powody, dla których warto skontaktować się punktem serwisowym. Nie demontuj ani nie naprawiaj smartfona samodzielnie. Sprawdź możliwości profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego iPhone: https://ibroken.pl/wymiana-zbitej-szybki-iphone-6s/

Brak doświadczenia i specjalnych narzędzi doprowadzi do pojawienia się nowych usterek, wydłuży czas i koszty napraw.

Na wakacjach, w pracy, w domu itp. telefon jest dziś koniecznością. Popularny jest teraz iPhone 6 Plus, który jest wyposażony w wiele funkcji, a także ma niesamowicie piękny design. Niestety żaden smartfon nie jest zabezpieczony przed awariami mechanicznymi. Najczęściej centra serwisowe proszone są o: wymianę szkła; naprawa wyświetlacza (ekranu) lub obudowy, a także przycisku odpowiedzialnego za blokowanie itp. Telefony Apple, ponieważ są cienkie i lekkie, często ulegają uszkodzeniom, jeśli chodzi o ich szybki. Są one w większości porysowane klawiszami, wciśnięte w kieszenie i upuszczone na twardą powierzchnię, taką jak asfalt. Ponadto szkło wymaga wymiany w przypadku nagłych zmian temperatury.

W przypadku stłuczenia szkła trudno będzie obsługiwać telefon, ponieważ informacje nie są wyświetlane w sposób poprawny, dlatego należy skorzystać z pomocy profesjonalnych centrów usług. Zabieg taki jak wymiana szkła iPhone’a 6 Plus przeprowadza się w ciągu 60 minut. Należy zauważyć, że koszt usługi obejmuje cenę części składowej. Aby dodatkowo chronić ekran telefonu przed drobnymi uszkodzeniami:

  • użyj specjalnych folii do wyświetlacza, które pomogą przedłużyć żywotność;
  • pokrowiec na gadżet (odporny na wstrząsy i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia);
  • smycz zaprojektowana specjalnie dla iPhone’a 6 Plus umożliwia bezpieczne noszenie smartfona w dłoni.