maszyny budowlane

Sektor budowlany rozwija się obecnie prężnie. W miastach zauważyć można szereg inwestycji takich, jak osiedla mieszkaniowe, czy obiekty użytkowe. Aby realizacja tego typu projektów mogła przebiegać sprawnie niezbędne jest wykorzystanie odpowiedniego sprzętu. Zarówno ciężkie jak i lekkie maszyny budowlane stanowią obecnie podstawowe wyposażenie firm, które działają z rozmachem lub pracują w sektorze budowlanym, czy drogowym.

Lekkie maszyny budowlane

Ammann to firma, która od wielu dostarcza na rynek wysokiej jakości urządzenia budowlane, wykorzystywane przy okazji lżejszych robót. Wszelkiego rodzaju ubijarki do ziemi, czy niewielkich rozmiarów walce mogą być wykorzystywane zarówno przy okazji placów budowy, jak też w trakcie prac prowadzony w związku z naprawą lub rozbudową ścieżek rowerowych i sieci chodników. Ich wykorzystanie ma ogromny wpływ na tempo pracy.

Ciężkie maszyny budowlane

Prace związane z infrastrukturą wymagają także ciężkich maszyn, które produkowane są przez renomowanego producenta – Ammann. Maszyny tego typu wykorzystują wysokiej jakości podzespoły i elementy, co przekłada się na ich funkcjonalność, jak też możliwość intensywnej eksploatacji. Zarówno walce, jak również wszelkiego typu maszyny wykorzystywane do mieszania asfaltu i jego wylewania to absolutna podstawa, jeśli chodzi o prace drogowe. 

Koparki i ładowarki Bobcat

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów maszyn budowlanych na rynku. W swojej ofercie posiada różnego typu koparki i ładowarki o szerokim zastosowaniu, zarówno we wstępnym etapie prac budowlanych, jak podczas wykonywania wykopów na fundamenty, czy wykopów pod kątem instalacji wodnej lub kanalizacyjnej, jak również podczas transportu gruzu. Maszyny o szerokim zastosowaniu w wielu sektorach związanych z budownictwem wyposażone są w elementy wysokiej jakości, co zapewnia in wytrzymałość i funkcjonalność.

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych

Z uwagi, iż maszyny budowlane poddawane są intensywnej eksploatacji może dojść do zużycia lub zniszczenia poszczególnych podzespołów. Profesjonalna wymiana części otrzymanych wyłącznie od profesjonalnych sprzedawców umożliwia na przywrócenie urządzeniu pełnej sprawności. Usługi świadczone są przez doświadczony zespół serwisantów, który w dalszym ciągu bierze udział w najnowszych szkoleniach, celem pogłębienia swojej wiedzy i uzyskania informacji na temat najnowszych rozwiązań. Możliwy jest także zakup samych części zamiennych, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dystrybutora maszyn budowlanych pod adresem https://www.asco-eq.pl/