W jaki sposób można odebrać kod promocyjny w Fortunie?

kod promocyjny Fortuna

Oferty bonusowe nie są czymś, co jest rzadko spotykane u bukmacherów, jednak trzeba powiedzieć, że spora część firm konkuruje ze sobą starając się zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty. Korzystanie z takiej oferty jest bardzo proste, warunki są jasne i klarowne. Jaką ofertę dla nowych klientów przygotowała Fortuna? Sprawdziliśmy to i zachęcamy do zapoznania się z efektami naszego researchu. 

Fortuna – oferta dla nowych klientów

Bukmacher Fortuna zdecydowanie postarał się o dopieszczenie nowych klientów i w zasadzie za nic można otrzymać nie jeden bonus, jak to ma miejsce w przypadku większości bukmacherów, a aż 3 bonusy, które z pewnością zostaną docenione przez sporą część graczy. Co trzeba zrobić, by otrzymać taki bonus? Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Pierwszym krokiem do odbioru bonusu jest rejestracja w serwisie internetowym Fortuna i podanie swoich podstawowych danych jak pseudonim, imię i nazwisko, e-mail, adres, nr telefonu. Warto podkreślić, że Fortuna ciągle oferuje liczne bonusy dla stałych graczy, dzięki czemu obstawianie ulubionych wydarzeń jest łatwiejsze. Po założeniu konta otrzymasz bonus zakład bez ryzyka, dzięki któremu otrzymasz zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu. Oczywiście, jeżeli kupon okaże się wygrany, to wszystkie pieniądze spłyną na Twoje konto. Pamiętaj, że maksymalny zwrot za nietrafiony kupon wynosi 200 zł. Kod promocyjny Fortuna umożliwia również odbiór 20 zł na start w postaci 2800 punktów FKP. Co ciekawe, nie musisz tych punktów przeznaczać na 1 zakład, lecz możesz je rozłożyć w takiej formie, jak Ci się tylko podoba.

Wspomnieliśmy o tym, że Fortuna oferuje 3 bonusy i ostatnim z nich jest bonus do 2000 zł. Wystarczy jedynie zaakceptować bonus, w przeciągu 3 dni złożyć pierwszy depozyt, a następnie w przeciągu 4 dni od wpłaty postawić pierwszy zakład. By spełnić warunki bonusu, wystarczy postawić 4-krotność wpłaty po minimalnym kursie 1,6 i 3 zdarzeniach. W przypadku spełnienia wszystkich warunków otrzymasz bonus aż do 2000 zł.

Oferta bukmachera Fortuna

W Fortunie znajdziesz zdecydowaną większość wydarzeń sportowych z całego świata, z rożnych dyscyplin, ale nie tylko. Oferta bukmachera jest wzbogacona o wydarzeniach kulturalne, polityczne, jak też coraz bardziej popularnego e-sportu. Kod promocyjny Fortuna umożliwia typowanie wszelkich zdarzeń, jakie tylko Ci się podobają, a bogata oferta dodatkowych zakładów w formie handicapów, powyżej/poniżej, żółte/czerwone kartki czy zakłady na strzelca została doceniona przez wielu graczy. 

Mamy nadzieję, że oferta powitalna, którą przedstawiliśmy sprawi, że skorzystasz z niej i będziesz mógł przeżywać wydarzenia sportowe z dodatkową dawką adrenaliny. Bukmacher Fortuna to gwarancja jakości, a przede wszystkim jest to legalny bukmacher, który posiada licencję na prowadzenie działalności w Polsce.