Trwała depilacja na wyciągnięcie ręki

depilacja

Depilacja to pojęcie bardzo szerokie. Z definicji jest to usunięcie włosa z powierzchni skóry tak, aby nie był widoczny, a skóra była gładka. W dzisiejszych czasach depilację przeprowadzają zarówno mężczyźni jak i kobiety, dlatego temat trafia do większego grona odbiorców niż wcześniej. Wiele osób używa klasycznych metod do których należą wosk, pianki, żyletki czy maszynki. Jednak są to metody tymczasowe, które trzeba powtarzać. Istnieje zaś jedna metoda, która będzie długotrwała i permanentna. Jest to depilacja specjalnym laserem.

Sprawdź także: https://depilacja.pl/

Depilacja laserowa – koniec z owłosieniem na dobre!

Depilacja laserowa to zabieg, który wykonywany jest w każdym szanującym się salonie urody. Jest coraz bardziej popularny ze względu na późniejszą wygodę, skuteczność oraz bezinwazyjność. Dzięki niemu na dobre można zapomnieć o ciągle wyrastających włosach z powierzchni skóry. To wszystko za pośrednictwem wprawnej ręki posiadającej laser. To za pośrednictwem jego wiązki światła możliwe jest pożegnanie się z owłosioną skórą na dobre! Zapewnia on dostarczenie do melaniny światła, które przekształcane jest w ciepło. Dzięki temu melanina nagrzewa się równocześnie niszcząc cebulki włosa. Jednak proces ten powinien przebiegać w momencie wzrostu cebulki włosa, a nie da się jednoznacznie powiedzieć kiedy to zachodzi – stąd właśnie depilacja jest podzielona na zabiegi rozłożone w takim czasie, aby z pewnością natrafić na ten okres i zapewnić gwarancję gładkiej skóry do końca życia.

Cena

Zależy ona przede wszystkim od renomy salonu, miejscowości oraz partii jaką poddaje się depilacji. Ze względu na wielkość powierzchni większe partie takie jak nogi, będą droższe niż mniejsze takie jak okolice bikini, czy pachy. Jednak można mniej więcej uśrednić, że cena za jeden zabieg waha się w granicach 200 złotych. Jednak jeden zabieg należy powtarzać od 4 aż nawet do 8 razy w zależności od charakterystyki danego klienta, który poddaje się zabiegowi.