Tornister Herlitz — połączenie wygody i bezpieczeństwa

Wyprawka dla dziecka jest jednym z ważniejszych elementów przygotowań rozpoczynających rok szkolny. Wybór odpowiednich akcesoriów wpływa na długość użytkowania i zadowolenie dziecka. Zwłaszcza tornister, który jest użytkowany przez dłuższy czas, musi spełniać odpowiednie wymogi. Źle dobrany może niekorzystnie wpływać na zdrowie i utrudniać dziecku codzienne funkcjonowanie. Dlatego sklepherlitz.pl oferuje duży wybór produktów dostosowanych do potrzeb dzieci i rodziców.

Tornistry w kolorowym wydaniu

Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala wybrać dla dziecka ten jedyny, który będzie ulubieńcem dziecięcych podróży do szkoły. Znajdzie się coś dla miłośników smoków, samochodów, kotów i wielu innych motywów. Szczególnie ciekawe mogą się okazać odwracalne cekiny czyniące z tornistrów modny element wyposażenia. W dodatku można wybrać produkty z piórnikiem i workiem w tym samym wzorze. Dzięki temu dziecko może mieć wszystko ze swoim ulubionym motywem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie produkty od Herlitz zapewniają bezpieczeństwo dziecka dzięki zastosowaniu elementów odblaskowych. Każdy tornister ma wysokiej jakości materiał odblaskowych zwiększający widoczność malca nawet po zmroku — dodatkowa klamra i taśma odblaskowa. Ponadto niektóre modele występują w neonowych kolorach, zapewniając jeszcze lepszą widoczność. Dlatego wybierając taki plecak rodzic może być spokojny o bezpieczeństwo swojej pociechy nawet jeżeli skończy lekcje później.

Wygoda i komfort w modnym wydaniu

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniając długie użytkowanie. Ponadto wykonywane testy wytrzymałościowe dodatkowo zapewniają o ich wytrzymałości. Każdy tornister ma ergonomiczny kształt i oddychający materiał na plecach. Dzięki temu dziecko ma zapewniony komfort podczas noszenia. Dodatkową zaletą jest ich lekkość, dzięki której dziecko nie jest dodatkowo obciążone przez wagę produktu. Regulowane szelki pozwalają dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dużą zaletą jest również pas piersiowy ułatwiający noszenie plecaka.

Tornistry Herlitz mają również ochronę przed warunkami atmosferycznymi, dzięki zastosowaniu impregnacji. Dodatkowym zabezpieczeniem jest także wzmocniona podstawa. Klamra zapewnia łatwe zapinanie produktów, a duża pojemność zmieszczenie wszystkich potrzebnych rzeczy. Kieszenie boczne w plecakach doskonale sprawdzą się na dodatkowe akcesoria potrzebne do szkoły takie jak bidon. Wewnątrz znajduje się przegroda ułatwiająca segregację książek i innych elementów wyposażenia. Dzięki tym zaletom dziecko może się cieszyć komfortem i wygodą użytkowania każdego dnia.