tatuaż

Tatuaż na nadgarstku często jest tym pierwszym tatuażem. Bez wahania jest to miejsce, które ozdobi twoją rękę i nada jej wyjątkowego wyglądu. Tatuaż na nadgarstku może dopełnić pozostałe projekty na ręce lub odrębnym wzorem. Dzisiaj przedstawimy ci najpopularniejsze motywy, które są wciąż wybierane przez miłośników tatuaży na nadgarstku. 

Znaczenie tatuażu na nadgarstku

Jeżeli chodzi o symbolikę tatuażu na nadgarstku, zależy ona od konkretnego wzoru, na który się zdecydujesz. Jeśli wierzysz w znaczenie danych symboli, dobrze zapoznaj się z nimi, ponieważ nadgarstek to miejsce często widoczne z perspektywy posiadacza dziary, ale także i innych ludzi. Decydując się na tatuaż na nadgarstku musisz dokładnie rozważyć, czy wybrany projekt jest zgodny z wyznawanymi przez ciebie wartościami. Nie ma sensu wykonywanie danego wzoru tatuażu, tylko dlatego, że jest popularny i modny – w końcu zostanie on z tobą na całe życie.

Popularne motywy tatuażu na nadgarstku

Symboliczne tatuaże na nadgarstku

Zrób sobie mały tatuaż poświęcony ulubionemu hobby lub zawodowi. Jeśli uwielbiasz podróżować i marzysz o zwiedzaniu świata, zdecyduj się na tatuaż z kompasem, mapą, czy samolotem. Te tatuaże mają wspólną symbolikę, którą wszyscy rozumieją, a jeśli dodasz do niej kilka niuansów, staną się twoim osobistym tatuażem, który będzie wyjątkowy i oryginalny.

Tatuaż kwiatowy na nadgarstku

Ulubionym tematem kobiet (ale także i coraz większej ilości mężczyzn) na całym świecie jest tatuaż botaniczny. Delikatne ażurowe wzory kwiatowe lub minimalistyczne projekty podkreślają kobiecość i wyrafinowanie. Tatuaże te wyglądają odpowiednio do każdego stroju i zawsze stanowią uzupełnienie wizerunku.

Tatuaże ptaków i zwierząt na nadgarstku

Na nadgarstku można umieścić tatuaże z ptakami jako symbolem wolności i lotu. Pomoże Ci to pamiętać o swoich marzeniach i uwierzyć w siebie.

Czy tatuaż na nadgarstku boli?

Każdy z nas inaczej odczuwa ból podczas sesji tatuażu. Faktem jest jednak, że skóra w okolicy nadgarstka należy do tej cienkiej i wrażliwej części, powodując, że tatuaż na nadgarstku jest mniej przyjemny. Jednakże, zazwyczaj sesja tatuażu, na której tatuuje się wzór na nadgarstku, jest krótsza, więc ból szybko minie, a ty będziesz mógł się cieszyć pięknym i nietuzinkowym projektem na swojej ręce. 

Ile kosztuje tatuaż na nadgarstku?

Planując nowy tatuaż, musisz mieć na uwadze, że jego cena zależy od kilku czynników: wielkości, umiejscowienia na ciele, stylistyki i doświadczenia tatuażysty. Oczywiście, tatuaże na nadgarstku należą do grupy mniejszych dziar, więc ich koszt będzie stosunkowo niższy. Indywidualną zaś kwestią jest to, do kogo zdecydujesz się umówić na sesję tatuażu i w jakim stylu zapragniesz mieć tatuaż na nadgarstku. Tak na prawdę ceny tatuażu na nadgarstku mogą zaczynać się od 200 do nawet kilkuset złotych.

Gdzie szukać inspiracji na tatuaż na nadgarstku?

Nasze propozycje, do dla ciebie za mało? Nic nie szkodzi! Możesz znaleźć tysiące inspiracji na tatuaż na nadgarstku w Social Mediach, takich jak Pinterest, czy Instagram, ale również po prostu wpisując frazę “tatuaż na nadgarstku” w swojej wyszukiwarce. Kolejną opcją jest skorzystanie z platformy INKsearch.co, która łączy artystów i miłośników tatuaży. Za jej pośrednictwem nie tylko znajdziesz nowe pomysły na tatuaż na nadgarstku, ale również zarezerwujesz sesję tatuażu u danego artysty. To co? Zdecydowany na nowy tatuaż?