Dobre burgery na dowóz? To możliwe!

burger

Pyszne i soczyste hamburgery to z pewnością jeden z największych przysmaków. Nie da się ukryć, że nawet osoby na diecie często decydują się na niewielkie odstępstwo i spożywają od czasu do czasu burgera. Oczywiście jest to również niezwykle wygodne rozwiązanie w przypadku, kiedy brakuje nam czasu na przyrządzenie obiadu i szukamy “czegoś na szybko”. Wówczas opcja burgerów na dowóz jest nam jak najbardziej na rękę. Niemniej jednak wiele osób spotkało się z tym, że burgery doręczane nam pod drzwi nie pobudzają apetytu. Zatem gdzie szukać dobrych burgerów z dostawą do domu?

Burgery z dostawą do domu

Nie da się ukryć, że poszukiwanie idealnego burgera z dostawą do domu nie jest najłatwiejszym zajęciem. Zwykle wiele z nich świetnie prezentuje się na zdjęciu, jednak z własnego doświadczenia wiemy, że kiedy trafiają one już w nasze ręce, mogą być zimne i nie zachęcać swoim wyglądem. Okazuje się, że rozwiązanie tego problemu jest niezwykle proste, a burgery Kołobrzeg zawsze będą zachęcać swoją świeżością i niesamowitym aromatem. Dlaczego? Restauracja zastosowała specjalnie pojemniki termoizolacyjne, które świetnie utrzymują temperaturę burgera i zapobiegają przez ulatnianiem się jego aromatu. Dzięki temu, każdy burger dowożony jest do klienta tak, jakby dopiero co został przyrządzony.

Burgery z dostawą do domu dopasowane do klienta

Francescos Burger, czyli burgerownia z Kołobrzegu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoje własne potrzeby i preferencje smakowe. Tak więc, poza opcjami które dostępne są w szerokiej karcie dań, dzwoniący klient może również skusić się na skomponowanie własnego zestawu. Może więc on wybrać odpowiednie dodatki i sosy we własnym zakresie, a także odpowiedni stopień wysmażenia mięsa. Dzięki temu burgery z pewnością sprawią, że ich kubki smakowe będą w pełni usatysfakcjonowane.

Opcje dla wegetarian

Osoby, które zdecydowały się zrezygnować ze spożywania mięsa, również zasługują na wyśmienitego burgera. Francsescos Burger ma więc w swoim szeroki menu, również opcje dla wegetarian. Profesjonalni kucharze z pasją i zaangażowaniem przygotowują przepyszny falafel, który ląduje pomiędzy chrupiąca i lekko przypieczoną bułką. Oczywiście dobierane są do tego odpowiednie dodatki, tak by wegetarianie, mogli również rozsmakować się w tak klasycznym daniu fast-food jakim jest burger. Osoby, które nie tolerują glutenu, mogą również skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich bułek bezglutenowych. W burgerowni w Kołobrzegu, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.