Najlepsze wierzchowce w WoW Burning Crusade

Najlepsze wierzchowce w WoW Burning Crusade

Wewnątrz gatunku RPG (RolePlaying Game), to zawsze jest niesamowite, aby zobaczyć, jak tworzą nowe światy fantasy. Pomiędzy pikselami, teksturami i efektami graficznymi, widzimy unikalną perspektywę rzeczy. Rzeczywiście, z kilkoma obrazkami na ekranie, możemy podróżować po wielu wszechświatach. Nawet jeśli nie jest łatwo osiągnąć taką “immersję”, odłączamy się na chwilę od naszej rzeczywistości, gdy jest to arcydzieło.

Oprócz oszałamiającej grafiki, gra wideo musi mieć fantastyczne elementy rozgrywki. Jednym z tych wymagań jest dać graczowi dobre poczucie kontroli nad swoją postacią. W związku z tym, nie będzie to chore, aby rozejrzeć się po miejscu i przejść kilka kroków. W kategoriach “PC”, za pomocą klawiszy “WASD” będziemy mogli poruszać się naszym mistrzem i osiągnąć nasze cele w ciągu kilku sekund.

Jak już wiecie, na tym podróżowanie się nie kończy. Na przykład, World of Warcraft posiada wiele wirtualnych map, które reprezentują więcej niż dwa kontynenty. W związku z tym, aby uczynić go bardziej “realistycznym” potrzeba więcej niż kilka godzin, aby utrzymać nasz palec w klawiszu “W”, aby zobaczyć wszystko.

Aby pomóc nam w tym przedsięwzięciu, możemy korzystać z wielu wierzchowców i zwiększyć prędkość podróżowania naszych postaci. Dzięki temu skrócimy czas, jaki będziemy potrzebowali na dotarcie do odległych miejsc i szybkie załatwienie spraw. Ponadto, jeśli chcemy wyglądać w tym procesie wspaniale, musimy mieć w zanadrzu najlepsze wierzchowce WoW Burning Crusade.

W tym artykule dowiesz się o najlepszych opcjach, które pojawiają się na serwerach Classic TBC i jakich strategii użyć, jeśli chcesz je zdobyć.

Hodowla wierzchowców Burning Crusade w World of Warcraft

Mimo, że wszystkie konta WoW mają szansę na zdobycie wielu wierzchowców, będzie to dla Ciebie wyzwanie na wiele sposobów.  Przede wszystkim grind (powtarzające się zadania), aby uzyskać to, co ta gra ma najlepszego do zaoferowania, jest zbyt wymagający. Rzeczywiście, posiadanie tylko kilku standardowych wierzchowców może zająć tygodnie, a nawet miesiące. Wszystko zależy od tego, ile czasu poświęcasz WoW-owi każdego dnia i ile dni grasz w tygodniu.

Po drugie, niektóre z najlepszych wierzchowców WoW Burning Crusade wymagają poziomu reputacji. W związku z tym, będziesz musiał ponownie wykonać wiele questów, logować się codziennie i konkurować z innymi graczami. Ponieważ jest to gra MMO (Massive Multiplayer Online), nigdy nie jesteś sam na mapie. Innymi słowy, czasami czas szlifowania reputacji może się przedłużyć, gdy czekasz na respawn wroga. Wreszcie, pamiętaj, że w Outlands możesz łatwo dostrzec graczy z różnych frakcji. Jeśli to oni zadadzą pierwszy cios, nie otrzymasz żadnego łupu ani doświadczenia.

Wreszcie, musisz mieć “kompletnego” championa, zanim wyruszysz w tę podróż. Ponieważ niektóre z wierzchowców są dropami z Lochów i Rajdów, musisz mieć sprawną postać. Oznacza to, że musisz osiągnąć jak najwyższy poziom i posiadać kompletny ekwipunek. Ponadto zalecane jest, abyś należał do silnej gildii. Co najważniejsze, z grupą zaufanych przyjaciół, możesz zapuszczać się w głąb Lochów/Rainów, kiedy dropy się zresetują.

Dodatkowo, aby osiągnąć swoje cele, będziesz potrzebował wielu złotych monet. Co więcej, “Zbieranie Gór” jest jedną z tych aktywności w grze końcowej, które utrzymują Cię zajętym. Innymi słowy, będziesz miał więcej rzeczy do zrobienia, gdy się zalogujesz.

Zobacz także: WoW Classic: Kaivax on the layering spawn behavior of world bosses

Najlepsze wierzchowce WoW Burning Crusade

W tej części artykułu dowiesz się, jakie wierzchowce są “must-have” dla Twojego konta. Nie są one łatwe do zdobycia, ale jeśli uda Ci się zdobyć chociaż jednego, wyposażaj go kiedy tylko możesz. Przede wszystkim, nie poddawaj się! Nawet jeśli czujesz, że nic nie idzie po Twojej myśli, musisz kontynuować harówkę. Im więcej będziesz się starał, tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędziesz rzadkiego wierzchowca.

  • Ashes of Al’ar: Z Tempest Keep Raid, najpierw musisz walczyć z Feniksem, a następnie otrzymasz potencjał, aby zarobić drop. Po pokonaniu Kael’thasa Sunstridera i splądrowaniu jego ciała dowiesz się, czy miałeś szczęście, czy nie. Na uwagę zasługuje fakt, że wyliczony drop rate wynosi 3%, co oznacza, że będziesz musiał wykonać więcej niż kilka przebiegów w tym miejscu.
  • Cenarion War Hippogryph: Z ekspedycji Cenarion w Zangarmarsh. Jeśli chcesz kupić tego wierzchowca, musisz osiągnąć reputację Exalted we frakcji. Po osiągnięciu celu będziesz potrzebował 1700 złotych monet, aby kupić go od Fedryena Swiftspeara.
  • Strzemiona Ognistego Konia Wojennego: W obrębie Karazhan znajdziesz Attumen the Huntsman jako bossa z tego strasznego miejsca. Po pokonaniu tego zagrożenia istnieje mniejsza szansa, że otrzymasz wierzchowca. Tym razem masz 1% szansy, co oznacza, że trochę to potrwa.
  • Reins of the Raven Lord: Drop z Anzu (ponownie 1%), ostatniego bossa w Sethekk Halls Dungeon.
  • Reins of the Onyx Netherwing Drake: ten wierzchowiec jest nagrodą za osiągnięcie Exalted z frakcją Netherwing.
  • Swift White Hawkstrider: Kolejny drop z (nieco nieumarłego) Kael’thas Sunstrider z Tarasu Magistra. Szansa na drop wynosi ok. 1,1%, a przed rozpoczęciem rundy musisz pomodlić się do “Lady Luck”.