Jesteś numerologiczną szóstką? Sprawdź swoje mocne strony!

6

Fascynująca dziedzina jaką jest numerologia opiera się na założeniu, że życiem każdego człowieka rządzą liczby oraz ich wzajemne powiązania i wibracje. Jedną z ważniejszych jest liczba (cyfra) związana z datą urodzenia. Ona też wyznacza numer indywidualnej ścieżki życiowej każdego człowieka. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej numerologicznej szóstce i dowiemy się, jak obliczyć wibrację główną każdego człowieka. Zapraszamy do lektury.

Jak obliczyć główną wibrację?

Jednym z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w numerologii jest tworzenie tzw. portretu numerologicznego. Powstaje on między innymi w oparciu o datę urodzenia. Na jej podstawie możliwe jest obliczenie tzw. wibracji głównej (numeru indywidualnej ścieżki życiowej). Jak to się robi? Aby poznać wibrację główną należy dodać do siebie wszystkie cyfry występujące w naszej dacie urodzenia, a następnie, raz jeszcze zsumować cyfry składające się na otrzymany wynik. Przykładowo, jeśli dana osoba urodziła się 20.02.1964 r. to należy zsumować cyfry: 2+2+1+9+6+4. Otrzymamy wtedy wynik 24, którego poszczególne cyfry także dodajemy do siebie: 2+4, otrzymując cyfrę 6. To właśnie oznacza, że osoba, która urodziła się w podanej wyżej dacie jest w numerologii 6. Obliczając główną wibrację możemy też uzyskać tzw. liczbę mistrzowską, czyli 11, 22 lub 33. Tak otrzymanego wyniku nie należy już dodatkowo rozkładać i sumować.

Numerologia: 6, czyli opiekun

Osoby, których wibrację główną stanowi szóstkę znane są ze swej opiekuńczości i dobrego wychowania. Numerologiczna szóstka pragnie naprawiać świat wokół siebie i zawsze stara się znaleźć sposób na to, aby pomóc osobom znajdującym się w potrzebie i móc otoczyć je opieką. Odnosi się to zarówno do wsparcia mentalnego, jak i innych rodzajów pomocy. W numerologii 6 znana jest jako osoba, która scala rodzinę lub społeczność i utrzymuje dobre, zdrowe kontakty z większością ludzi wokół siebie. Osoby z wibracją główną numer sześć akceptują ludzi takimi, jakimi są, co sprawia, że otaczają się dużą grupą wiernych przyjaciół i znajomych. Ciągła chęć pomocy innym może jednak sprawić, że szóstki zatracą się w niej tak bardzo, że zapomną o swoich podstawowych potrzebach. Innym zagrożeniem płynącym z ich dobroci serca i chęci niesienia pomocy może być też to, że szóstki nie zawsze będą w stanie odmówić innym. Dla wibracja głównej o numerze sześć charakterystyczny jest też spokój ducha oraz odpowiedzialność.

Numerologia 6 – praca i relacje miłosne

Numerologiczna szóstka sprawdzi się doskonale we wszystkich zawodach, które wymagają dużych pokładów empatii, troski oraz poświęcenia dla innych. Wiele satysfakcji przyniesie im na przykład wykonywanie zawodu związanego z nauczaniem innych. Szóstki sprawdzą się też w różnych zawodach medycznych (lekarz czy pielęgniarka) lub terapeutycznych (psycholog, psychoterapeuta). Jeśli chodzi i sprawy sercowe, szóstki są idealistami. Poszukują partnera, który będzie stanowił ich przysłowiową drugą połówkę. Mają tendencję do idealizowania partnera od samego początku relacji, co może prowadzić do rozczarowań na dalszych etapach znajomości. Dla osób, których ścieżka życiowa ma numer sześć, miłość to przede wszystkim poświęcenie dla drugiego człowieka. Dają z siebie najwięcej jak tylko mogą, w zamian oczekując od swojego partnera równie dużego zaangażowania w relację.