Jakie usługi znajdziemy na lotnisku?

lotnisko

Lotnisko to miejsce, gdzie każdego dnia przewija się mnóstwo osób. Okazuje się, że w tym miejscu znajdziemy szereg dodatkowych usług, które zapewnią nam komfort przed lub po podróży samolotem. Jakie usługi oferuje lotnisko Katowice Airport? Czym się odznacza dodatkowa oferta dla podróżujących?

Myjnia samochodowa i Taxi

Na lotnisku możemy w łatwy sposób zamówić taksówkę, która dowiezie nas w dane miejsce. Taksówkarze współpracują z obsługą PRM, co zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób z ograniczoną mobilnością. Skorzystamy chociażby z usługi Door 2 Door, dzięki czemu uzyskamy pomoc w zniesieniu bagażu spod drzwi domu i doprowadzeniu do stanowiska odprawy. Inną usługą jest tutaj Meet & Greet – kierowca czeka na daną osobę w terminalu przylotowym wraz z tabliczką imienną. 

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest myjnia samochodowa GTL-SERVICR, która oferuje atrakcyjne pakiety dla pracowników i klientów Lotniska. Skorzystamy tutaj z dwóch opcji:

  • myjnia samoobsługowa,
  • mycie myjni ręcznej obsługowej.

Ponadto, zyskujemy możliwość rezerwacji dogodnego terminu umycia ręcznego auta, co pozwala zaoszczędzić czas. Klienci z chęcią korzystają też z usługi ozonowania wnętrza pojazdu. 

Smaczne posiłki

Na lotnisku znajdziemy kulinarne smaki, które zadowolą każdego miłośnika pysznych dań. Spróbować można wyjątkowej pizzy, przyrządzonej z dodatkami z różnorodnych regionów świata. Na uwagę zasługuje cienkie ciasto, które jest ręcznie robione i wypiekane w specjalistycznym piecu. Pizza & Kebab pozwoli zabić głód przed lub po podróży, tym samym zyskując nową energię. Fani polskiego jedzenia także znajdą tutaj coś dla siebie, a na deser dobrać można smaczną kawę. 

Usługi porządkowe i remontowa

GTL-SERVICE (https://www.gtlservice.com.pl/) od wielu lat świadczy usługi porządkowe dla  firm, jakie znajdują się na terenie lotniska w Katowicach. Rozszerzenie działalności jest związane z ciągłym rozwojem infrastruktury lotniskowej. Co ciekawe, z powodzeniem skorzystamy też z usług sprzątających dla instytucji i firm z terenu Śląska. Liczyć można na wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony środowiska, co wiąże się z dobieraniem przyjaznych metod sprzątających. 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są też usługi remontowe, które wykonują fachowcy. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo i starannie. W tym przypadku specjaliści współpracują z biurami architektonicznymi, co pozwoliło poznać trendy budowlane i wprowadzać szereg udogodnień technicznych. Budowlane usługi obejmują ogólne prace budowlane, prace instalacyjno-sieciowe, dekarsko-blacharskie, czy też prace drogowe.