wyposażenie biura
Urządzacie nowe biuro dla swoje firmy, a może szukasz po prostu sprzętu do modernizacji? Jeżeli tak to trafiliście doskonale. Mam propozycje inną niż wszyscy. To poleasingowy sprzęt IT klasy biznes. Doskonały do pracy, estetycznie wykonany, ergonomiczny, niezawodny, a przy tym stosunkowo tańszy niż nowe urządzenia.

Znaleźć branżę w której komputer bądź laptop nie byłby w biurze podstawą pracy jest już chyba niemożliwe. Niezależnie od branży zdecydowana większość ludzi w pracy wykorzystuje laptop bądź komputer stacjonarny codziennie. To sprawia, że w przypadku organizacji np. nowego miejsca pracy, modernizacji takiego miejsca pracy bądź tworzenia całkiem nowego biura dla swojej firmy ponieść trzeba stosunkowo duże koszty w wyposażeniu. Tutaj na pomoc przychodzą takie firmy jak amso.pl, która na co dzień handlują poleasingowym sprzętem komputerowym i oferują bardzo dobrej jakości urządzenia z ułamek ich pierwotnej ceny. Komputery poleasingowe tak właśnie mają.

Zacznijmy od laptopa bądź komputera stacjonarnego. Dlaczego lepiej wybrać biznesowy laptop poleasingowy zamiast nowego? Ponieważ po pierwsze kosztuje mniej niż każdy nowy sprzęt. Po drugie wygląda znacznie bardziej profesjonalnie, a chyba chcemy żeby klienci czuli, że mają do czynienia z kimś znającym się na rzeczy? Po trzecie wreszcie, taki sprzęt biznesowy przeznaczony jest właśnie dla biznesu co oznacza, że ma mnóstwo przydatnych funkcji i ułatwień dla ludzi spędzających osiem godzin przed komputerem.

Ale przy wyposażeniu biura potrzebna będzie również drukarka. Dlaczego warto wybrać poleasingowe drukarki? Ponieważ z reguły mają wypracowany ułamek swojego realnego przebiegu, ich koszt to niewielki procent ich początkowej ceny, a tonery – często jeszcze w dobrym stanie – są ogólnodostępne do kupienia. Nie wspominając już, że za niewielkie pieniądze można kupić nie tylko drukarkę ale również urządzenie wielofunkcyjne, które przecież jest niezbędne w większości biur.

A jeżeli ekran monitora to za mało, bądź po prostu chcemy wyposażyć siebie bądź pracownika od razu w dwa monitory to nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić od razu kilka monitorów poleasingowych. Tutaj sytuacja nie jest w żaden sposób inna od używanych laptopów biznesowych – monitory możecie kupić za ułamek ich pierwotnej ceny, w stanie wskazującym na minimalne ślady użytkowania, a co za tym idzie sprzęt posłużyć nam może przez wiele lat. Przy tym wyglądają one bardzo profesjonalnie więc jeżeli zależy nam na tym by klient postrzegał nas w biurze jak najbardziej profesjonalnie to sprzęt klasy biznes to podstawa wyposażenia.

Być może za mocno skupiłem się na wyglądzie, który jest na pewno ważny, ale w przypadku poleasingowego sprzętu komputerowego najważniejsze są topowe podzespoły, doskonała jakość wykonania oraz niezawodność. A w przypadku decyzji o zakupie sprzętu u sprawdzonego dostawcy takiego jak wcześniej wspomniane amso.pl również oryginalny system, który w firmie jest przecież niezbędny.

Żeby nie było jednak w samych superlatywach, poleasingowy sprzęt objęty jest krótszą gwarancją niż nowy. W dalszym ciągu jest to 12 miesięcy z możliwością płatnego przedłużenia o kolejny rok bądź dwa. To dobry wynik, ale jednak gorszy od sprzętu nowego. Poza tym, oczywiście taki sprzęt nosi jakieś ślady użytkowania. Często są to minimalne rysy, bądź zadrapania na obudowie, ale raczej nie ma możliwości ustrzec się takich wad. I to by było na tyle. Naprawdę ciężko doszukać się wad w sprzęcie, który charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem.