Czy warto zrobić nadruk na koszulce – jak to wykonać 

nadruk na koszulkach

Pomysłów na nadruki na koszulkach nie brakuje, wciąż pozostają niezliczone możliwości na znakowanie koszulek i przedstawienie swojego stylu bycia. Ciekawe wzory, różne techniki, tonacje i łączenia kolorów. Dzisiejsza technologia daje szerokie pole do popisu, aby móc przedstawić swój indywidualny image.

Wzory

Nie zawsze każdy wzór będzie ciekawie wyglądał na koszulce, często wzór, który się podoba, po prostu nie będzie pasował i nie będzie wyglądał estetycznie. Dlatego najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą sprawić, aby druk na koszulkach był efektowny. Robienie takich nadruków wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wykonywanie nadruków można podzielić na rodzaje technik i rodzaj podłoża. Samo wykonanie grafiki przebiega bardzo szybko, ale to zależy od wielu czynników.

Co można nadrukować

Zaprojektowanie koszulki z nadrukiem to nie łatwe zadanie. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę rodzaj koszulki, na który chce się przenieść nadruk. Trzeba również wybrać wielkość nadruku, czy ma zajmować całość koszulki, czy tylko fragment. Wybranie wzoru, który będzie oddawać gust właściciela, koszulki nie jest proste. Od niedawna bardzo popularne stały się cytaty z filmów, kultury lub polityki. Coraz więcej osób projektuje koszulki z obrazkami, napisami i cytatami, aby wyjść z tłumu. Dodatkowo świetnym pomysłem jest wykorzystanie nadruków w firmach. Jak widać, możliwości jest wiele, ogranicza tylko wyobraźnia. Takie koszulki pozwolą przedstawić markę lub osobę w nowy, wyjątkowy sposób. 

Jak wykonać nadruk

Jeżeli chce się wykonać nadruk, można skorzystać z opcji koszulka projekt online, dzięki któremu będzie się miało ułatwione zadanie. W takim kreatorze wystarczy wybrać rodzaj i materiał koszulki, torby lub innego elementu garderoby i stworzyć swój projekt. Tshirtbox.pl pozwala dokonać wielu projektów grafik, a używana przez nich technologia pozwoli przenieść dowolną grafikę bezpośrednio na odzież. Taka technologia charakteryzuje się łatwością i szybkością w wykonywaniu nadruków, doskonałym odwzorowaniem kolorów, pięknym nasyceniem barw. Dzięki temu można stworzyć idealną koszulkę, która będzie przedstawiać indywidualne image każdego właściciela. Wydruk DTG jest aplikowany na odzież, która pozostaje miękka w dotyku, nie różniąc się od pozostałej powierzchni materiału. Dzięki takiej możliwości można wzbogacić swoją garderobę o nowe koszulki, które będą uwielbiane za prostotę i wygodę, jaką będą zapewniać każdego dnia.