Bezpieczne zakupy w obliczu epidemii.

poduszka Mini Visco

Szanowny Kliencie!

Jeżeli zdecydowałeś się na wymianę najważniejszych elementów twojej sypialni, mamy na to sposób!  Chcemy, byś czuł się w naszym Salonie bezpiecznie, a sam proces był przyjemny i spokojny, tak byś mógł wybrać doskonały dla siebie produkt. Tego samego chcemy dla naszych pracowników: by mogli wykonywać swoją pracę komfortowo, wykorzystując swoją fachową wiedzę. Przygotowaliśmy krótką instrukcję, która może ułatwić wybór materaca czy poduszki w okresie epidemii. Poradnik https://salonsnu.pl/blog/4_jak-wybrac-poduszke

Krok 1.

Zanim odwiedzisz nasz salon, przemyśl czego szukasz: materaca, łóżka, stelaża, pościeli? Przeglądając naszą stronę zorientujesz się zarówno w rodzajach produktów ich cenach i zastosowaniach.

Krok 2.

Pojawiają się pytania! Bo skąd masz wiedzieć jaki materac wybrać? Nazwy produktów czy marek niewiele Ci mówią? To norma. Skorzystaj z opcji czatu na stronie, napisz maila lub zadzwoń. Opisz swoje potrzeby, oczekiwania. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości.

Krok 3.

Pracownik Salonu na podstawie rozmowy z Tobą wie, jakie produkty mogą najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Zaplanuj kiedy pojawisz się w salonie – najlepiej tak, żeby spotkać sprzedawcę, z którym rozmawiałeś już wcześniej. Dzięki temu, na miejscu będzie czekał na Ciebie pracownik, który od razu będzie wiedział co Ci zaproponować w trakcie wizyty.

Krok 4.

Do testowania materaca niezbędne jest wygodne ubranie – musisz w nim trochę poleżeć w trakcie wizyty. Dlatego garnitur czy sukienka nie są najlepszym wyborem – zdecyduj się na to w czym poczujesz się swobodnie.  Oczywiście pamiętaj o tym, by zabrać z domu maskę lub przyłbicę.

Krok 5.

Nasi pracownicy zakrywają usta i nos przez cały dzień pracy, by zapewnić bezpieczeństwo klientom i sobie nawzajem. Szanuj ich zdrowie, przestrzegając tych samych zasad. Zdezynfekuj dłonie lub nałóż rękawiczki – będziesz w końcu dotykał towaru! Nasze salony https://salonsnu.pl/nasze-sklepy są wyposażone w jednorazowe ochraniacze na materace i poduszki, dzięki czemu możesz wygodnie i bezpiecznie testować nasze produkty.

Jeżeli jednak obawiasz się o swoje zdrowie – zaopatrz się w jednorazowe podkłady higieniczne z apteki i połóż pojedynczą sztukę na poduszkę. Teraz bez obaw możesz leżeć na plecach, boku czy brzuchu! Zużyty podkład i maseczkę możesz wyrzucić do śmietnika wskazanego przez sprzedawcę. 

Krok 6.

Zachowaj bezpieczną odległość! Na szczęście wstępną rozmowę ze sprzedawcą masz już za sobą i do omówienia pozostały jedynie szczegóły.  Nie możemy zaproponować Ci kawy ani herbaty, ale bardzo cieszymy się, jeżeli dotrwasz z nami do tego kroku. Opłacić swoje zakupy możesz w każdym naszym salonie kartą, do czego zdecydowanie zachęcamy.

Pomimo trudnej i stresującej sytuacji chcemy służyć Ci pomocą i zapewnić najwyższy komfort zakupów. Dlatego, niezależnie od prywatnych poglądów zakrywanie ust i nosa w naszych salonach jest obowiązkowe, tak samo jak dezynfekcja dłoni na wejściu – zapewniamy zarówno płyn jak i rękawiczki. Szanujmy siebie nawzajem z nadzieją na szybki powrót do normalności,

Pozdrawiamy, Zespół Salon Snu zapraszamy do naszego poradnika http://www.komfortsnu.pl/warto-wiedziec/na-prawym-czy-na-lewym-boku-jaka-pozycja-snu-jest-lepsza/ 

artykuł sponsorowany.