Betclic – jak odebrać kod promocyjny?

Betclic kod promocyjny

Coraz większa grupa osób chce przeżywać emocje sportowe wraz z bukmacherem. Jest to opcja na dodatkową adrenalinę, która tylko nas wciąga w wydarzenie sportowe. Jak wygląda oferta bonusowa bukmachera Betclic? Czy warto z niej skorzystać? Sprawdziliśmy to dla Ciebie!

Kod promocyjny w Betclic 

Bukmacherzy chcą podziękować użytkownikowi za wybór jego oferty i z reguły oferują masę korzystnych bonusów na start i nie inaczej jest z bukmacherem Betclic. Betclic ma nie tylko bardzo bogatą ofertę zakładów, jak również powitalny bonus wygląda bardzo okazale. Świeżo upieczony użytkownik może liczyć na powitalny cashout aż do 550 zł. 

Czym jest powitalny cashout? To rodzaj zakładu, który pozwala graczowi na wykorzystanie pierwszego zakładu bez ryzyka aż do 550 zł, dzięki czemu nie musi martwić się o utratę środków w razie przegranej. Co trzeba zrobić, by otrzymać taki bonus? Wystarczy jedynie wpisać przy rejestracji kod B550, wnieść pierwszy depozyt i jeżeli postawiony kupon okaże się przegrany, w takiej sytuacji gracz otrzyma cashback. Co ważne, nie ma żadnych wymagań co do minimalnego kursu, więc jeżeli użytkownik zdecydował się na wybór niskich kursów, to nic nie stanie na przeszkodzie, by postawić taki kupon. 

W przypadku odebrania bonusu klient może wypłacić swoje środku, ale tylko wtedy jeżeli dokona obrotu 8-krotnie z minimalnym kursem 2,00. Warto powiedzieć, że istnieją jeszcze inne możliwości powitalnego bonusu, takie jak wpisanie kodu 5VIPBETCLIC umożliwiające odbiór 5 zł na start bez konieczności wnoszenia depozytu, natomiast pozostałe warunki bonusu wyglądają identycznie jak z kodem B550. Betclic kod promocyjny to z pewnością miły gest bukmachera, w celu dopieszczenia swoich nowych klientów. Warto nadmienić, że Betclic oferuje również swoim klientom opcję Multi+, dzięki której może zwiększyć się kurs AKO aż do 50%.

Betclic – oferta zakładów

Betclic to jeden z kilku legalnych bukmacherów w Polsce działający w Polsce już 2005 roku, jednak wskutek konieczności prowadzenia działalności na terenie kraju poprzez uzyskanie licencji, co wiąże się z dodatkowym opodatkowaniem, bukmacher zawiesił działalność na terenie Polski i wrócił 1 lipca 2019 roku. W ofercie można znaleźć zakłady na topowe ligi europejskie jak Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Warto powiedzieć, że Betclic ma bardzo rozbudowaną ofertę, dzięki której użytkownicy mają możliwość obstawienia liczby strzałów, liczby podań czy też liczby kartek.

Oczywiście, w ofercie Betclic nie może zabraknąć również oferty przeznaczonej innym dyscyplinom sportowym takim jak tenis, koszykówka, hokej, czy siatkówka. Bukmacher proponuje swoim graczom możliwość zawarcia zakładów “na żywo”. Warto dodać, że bukmacher Betclic wspiera polski sport, poprzez sponsorowanie Lechii Gdańsk, Piasta Gliwice oraz jest oficjalnym sponsorem Polskiej Siatkówki i FAME MMA.

Zawieranie zakładów bukmacherskich oraz odwiedzanie strony internetowej przez osoby niepełnoletnie jest zabronione.