Torebka, torebunia i torba – sprawdź, jak wybrać odpowiednią torebkę!

torebka

Torebka damska niewątpliwie jest najwierniejszą towarzyszką kobiety – pojawia się we wszystkich zestawach, bez względu na ich stylistykę. Wybór dodatków jest ogromny – torebka, torebunia i torba różnią się rozmiarem i przeznaczeniem. Co i kiedy wybrać, by zawsze wyglądać stylowo?

Wybór torebki nie jest prosty!

To prawda! Wybór torebki nie jest prosty, co więcej – wymaga uwzględnienia wielu czynników. Okazuje się, że należy wziąć pod uwagę nie tylko charakter stylizacji, w tym także butów, ale również… okoliczności, wzrost  i sylwetkę! W końcu to, co nosimy na ramieniu, wpływa na to, jak wyglądamy! Komu zatem pasuje torba typu shopper bag, komu torebka, a komu – torebunia?

Koszyki i kuferki typu shopper bag – idealne dla krągłych i wysokich kobiet

Cieszysz się krągłymi kształtami? Postaw na dodatki typu shopper bag – duże, pojemne torby o podłużnym kształcie. Starannie dobrane, optycznie wysmuklą sylwetkę. Zwracaj jednak uwagę, by torebka nie była zbyt duża – mogłaby Cię przytłoczyć. Torebki typu shopper bag dedykowane są również kobietom z niestandardowymi proporcjami ciała, na przykład – szerokimi ramionami, a także – wysokim paniom. Torebki idealne dla puszystych dodatkowo powinny być bogato zdobione! Dekoracje odwrócą uwagę od dodatkowych kilogramów, a Ty poczujesz się doskonale!

Masz duży biust? Wybierz listonoszkę!

Popularne listonoszki są nie tylko modne, bez względu na sezon, ale również wygodne. Wiedziałaś, że jednocześnie potrafią skutecznie odwrócić uwagę od zbyt dużego biustu? Noszone na ramieniu, na wysokości bioder, nie powinny być jednak wybierane przez panie, których kompleksem są szerokie biodra! Zwłaszcza jeśli mają za zadanie pomóc Ci ukryć ten mankament.

Torebka do ręki odwróci uwagę od… szerokich bioder!

Jeśli nie listonoszka, to może – kopertówka? Niewielka torebka będzie idealna, jeśli chcesz zatuszować zbyt obfite biodra i skutecznie odciągnąć od nich uwagę. Istotne jednak jest to, w jaki sposób nosisz niewielką torebkę – a ta powinna być noszona pod pachą na wysokości biustu.

torebka

Niewielka torebunia – czy jest dla wszystkich?

Zastanawiasz się, komu dedykowana jest torebunia – wyraźnie mniejsza od kopertówki i zdecydowanie mniej oficjalna? Będzie idealna dla wysokich i szczupłych pań! Nie oznacza to jednak, że nie mogą jej nosić kobiety o krągłych kształtach! Jak ją wystylizować, by nie przytłoczyła nowej właścicielki? Najlepiej połączyć ją z dżinsami i luźną koszulą! Taki model możesz, zależnie od potrzeb, nosić na wysokości bioder lub biustu!