TOP 3 sprawdzone pomysły na świąteczne prezenty dla żony

prezent

Chcesz w tym roku podarować swojej żonie wyjątkowy bożonarodzeniowy upominek? Taki, który zapamięta do końca życia, i który sprawi jej masę radości? Twoja odpowiedź zapewne brzmi TAK, ale równocześnie zastanawiasz się, co takiego mogłoby to być. Pędzimy więc z odpowiedzią i przedstawiamy Ci nasze TOP 3 w kategorii zaskakujących prezentów dla żony na święta

Świąteczny prezent dla żony

Znasz swoją ukochaną z pewnością już wiele lat i jak nikt inny wiesz, czym się interesuje, jakie ma pasje i marzenia. Pewnie nie raz udało Ci się zachwycić ją trafionym upominkiem w postaci ulubionych perfum, biżuterii z drogimi kamieniami lub gustownej bielizny. Czy tym samym wyczerpałeś już listę pomysłów i teraz każdy Twój prezent jest przewidywalny? Cóż, zdarza się najlepszym. Ale nie martw się, postaramy się temu zaradzić, bo wiadomo, że nic tak nie cieszy kobiety, jak romantyczny i uważny partner, który potrafi zaskoczyć. Taki, który zamiast przedmiotu ofiaruje także emocje i niezapomniane chwile. I właśnie takie prezenty chcemy Ci dzisiaj zaproponować. Poniżej znajdziesz wspomniane wcześniej TOP 3. Mamy nadzieję, że dzięki tej liście dokonasz właściwego wyboru i bożonarodzeniowy prezent dla żony przestanie być koszmarem.

Prezent dla miłośniczki makijażu

Kurs makijażu, to w ostatnim czasie, coraz bardziej popularny pomysł na świąteczny prezent dla niej. To upominek, który zadowoli zarówno kobiety zawodowo zajmujące się make-upem, jak i te, które chcą podszkolić się w makijażu dla samej siebie. Podczas takiego kursu, Twoja żona nie tylko przyswoi sztukę makijażu, ale także przejdzie konsultację z kosmetologiem. Dowie się, jak dobierać kosmetyki odpowiednio do swojej cery, zapozna się z akcesoriami profesjonalnej makijażystki i nauczy się tego, jakie kolory pasują do jej odcienia skóry, włosów i oczu. 

Taką wiedzę będzie mogła wykorzystywać na co dzień, podczas szykowania się do pracy, na wyjście z przyjaciółkami, czy na romantyczną randkę. Wreszcie będzie miała pewność, że prezentuje się pięknie i raz na zawsze przestanie zadawać te podchwytliwe pytania o wygląd, na które, jak wiadomo, nigdy nie ma dobrej odpowiedzi. Zaufaj nam, ten prezent to będzie strzał w dziesiątkę. 

Personalizowany prezent, który skradnie jej serce

Twoja żona jest miłośniczką mody i efektownych stylizacji? Kocha dodatki, dzięki którym może wyróżniać się z tłumu? W takim razie powinieneś dać jej coś, co sprawi, że poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Podaruj jej voucher na zaprojektowanie własnej torebki. Gwarantujemy, że taką niespodzianką na pewno ją zaskoczysz i sprawisz jej niesamowicie dużo frajdy. No bo nie oszukujmy się, która kobieta nie chciałaby mieć czegoś, czego nie ma żadna inna? A dzięki takiemu prezentowi jej nowa torebka będzie jedyna w swoim rodzaju. Twoja ukochana zaprojektuje ją sama, od początku do końca, wybierając jej wielkość, kształt i kolor oraz materiał z jakiego zostanie zrobiona. W pełni spersonalizowana, będzie mogła towarzyszyć Twojej kobiecie w pracy, na spacerach i podczas spotkań ze znajomymi. A Ty, dzięki takiemu upominkowi, staniesz się w oczach wybranki idealnym i wzorowym mężem. Wchodzisz w to?

Prezent nie tylko dla niej

Tutaj zapewne nieco Cię zaskoczymy, ale w tym akapicie skupimy się na świątecznych prezentach dla kobiet, które w tym okresie nie są już “same”, gdyż pod sercem noszą cudownego, małego człowieka. Twoja żona jest jedną z nich? Świetnie się składa. 

Choć wręczając prezenty na święta, zazwyczaj staramy się, aby były dopasowane do jednej, konkretnej osoby, tak w przypadku tego upominku jest zupełnie inaczej. Jest to niespodzianka nie tylko dla samej kobiety, ale także dla całej rodziny. Mamy tu na myśli zaproszenie na sesję zdjęciową z brzuszkiem, o której marzy każda przyszła mama. Taki prezent to wspaniała pamiątka zarówno dla Twojej ukochanej, jak i dla Ciebie. W końcu to niezwykły czas dla was obojga, który teraz będziecie mogli uwiecznić na pięknych fotografiach.