Nadaj oknom w domu lub biurze nowy wygląd dzięki inteligentnej folii na okno od LuminoSmart.

Oferta z szeroką gamą folii elektrycznych na okno zaprojektowanych w celu zapewnienia szeregu korzyści, które mogą poprawić przestrzeń, w której mieszkasz i pracujesz. Seria folii LuminoSmart obejmuje zmotoryzowaną folię okienną, folię ciekłokrystaliczną, inteligentną folię okienną i wiele innych. Każdy rodzaj folii zapewni Ci więcej prywatności, energooszczędność, konfigurowalne sterowanie oświetleniem i stylowe elementy dekoracyjne.

Długotrwałe korzyści, jakie zapewniają folie okienne od LuminoSmart.

Elektryczne folie okienne z łatwością dostosowują swoją nieprzezroczystość za pomocą składnika ciekłokrystalicznego. Ułatwia to włączanie i wyłączanie filmów w razie potrzeby. Dodatkowo regulowane folie okienne wykorzystują komponenty elektryczne, aby zapewnić naturalne światło we wnętrzach. Komercyjne folie okienne umożliwiają wyświetlanie obrazów cyfrowych; co czyni je doskonałymi do celów reklamowych. Folie te są łatwe w montażu, co pozwala łatwo i szybko zmienić dowolną przestrzeń wnętrza w inną konfigurację.

Inteligentne folie na szybę zapewniają więcej prywatności niż standardowe folie okienne.

Ludzie korzystający z inteligentnych folii mają więcej prywatności niż inni. Inteligentne folie wykorzystują sprytnie rozmieszczone warstwy, aby filtrować naturalne światło i chronić dom przed wścibskimi oczami. Dzięki tej możliwości zmiany naturalnego światła możesz dostosować oświetlenie do czytania lub oglądania filmów. Ponadto możesz całkowicie zablokować światło podczas snu lub oglądania filmów.

Zasłanianie okien foliami elektrycznymi od LuminoSmart zapewniają prywatność, a jednocześnie izolują przed utratą ciepła – zwiększając wykorzystanie światła dziennego w domu. Zmniejsza to koszty ogrzewania zimą, eliminując potrzebę stosowania sztucznych źródeł światła.

Produkty te zapewniają wiele atrakcyjnych wzorów przy jednoczesnym zachowaniu wyrafinowanego i luksusowego wyglądu. Te udogodnienia są osiągane za pomocą pilota zdalnego sterowania lub urządzenia do sterowania głosowego, które jest sterowane zdalnie. Dodatkowo, produkty te obejmują wykorzystanie urządzenia sterowanego zdalnie za pomocą pilota lub poleceń głosowych, aby zapewnić jeszcze większą wygodę.

Sprzedajemy inteligentne produkty filmowe, które mogą zmieniać okna. Obejmują one szeroką gamę artykułów, takich jak folie okienne.

– Elektryczna folia okienna.
– Folia ciekłokrystaliczna do okien.
– Inteligentna folia okienna.
– Folia okienna przejściowa.
– Folia okienna o zmiennej przejrzystości.
– Folia okienna sterowana zdalnie.
– Inteligentne szkło
– Elektryczna folia okienna na szybę.
– Folia okienna LCD
– Elektryczna matowa folia okienna.

Asortyment folii okiennych od LuminoSmart jest dobrany tak, aby spełniał Twoje specyficzne potrzeby. Możesz wybrać pełną kontrolę nad przezroczystością swoich okien dzięki naszym elektrycznym foliom okiennym lub upiększyć i stylizować swój dom lub biuro za pomocą folii ciekłokrystalicznych. Zapewniamy prywatność i kontrolę światła poprzez nasze folie okienne. Jednocześnie nasze inteligentne szklane panele zapewniają widoczność na zewnątrz i łatwy dostęp do informacji. Nasze folie okienne dostosowują oświetlenie w zależności od pory dnia lub warunków pogodowych.

Folie elektryczne LuminoSmart.

Atrakcyjne ceny, jakość produktów i obsługa klienta są wyjątkowe. Klientom LuminoSmart podobają się również nasze profesjonalne instalacje, dlatego są jednym z najpopularniejszych dostawców w branży. Ich zaangażowanie w jakość odróżnia ich od innych firm LuminoSmart są dumni z tego, że oferują produkty wysokiej jakości z najbardziej zaawansowanymi funkcjami dostępnymi obecnie na rynku w konkurencyjnych cenach.

Niezależnie od tego, czy będą Państwo korzystać z formularza online, systemu zapytań e-mailowych, linii pomocy telefonicznej – czuj się pewnie, wiedząc, że zawsze czeka na Ciebie ktoś, kto wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom i zapewni wsparcie w zakupach.

Na czym polega Innowacyjność rozwiązań folii elektrycznych?

Rozwiązania w zakresie kontroli światła i efektywności energetycznej pomagają obniżyć wydatki, blokując 99% promieni UV. Gwarantuje to, że dzięki takim rozwiązaniom z folii elektrycznej, atmosfera w każdym pomieszczeniu będzie przyjemna. Technologia ta pomaga również chronić meble i inne przedmioty narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Te kreatywne wynalazki mogą być wykorzystywane zarówno w domu, jak iw biurze. Zapraszamy na stronę www.luminosmart.pl