meble

Ktoś kiedyś powiedział mi,  że budowie domu towarzyszy stres podobny do utraty pracy. Zgadzam się. Za to potem przechodzimy do dużo przyjemniejszej części. Zaczynamy ożywiać naszą przestrzeń meblami, obrazami, dodatkami. Warto tutaj sięgnąć po sprawdzone marki.

Wnętrza które zachwycają.

Masz czasem poczucie, wchodząc do czyjegoś domu, że jest to bardzo przytulne miejsce? Albo że jest to miejsce pełne uroku i stylu? A gdybym Ci powiedziała, że możesz mieć to wszystko w jednym?

Drewno jest materiałem ponadczasowym, zawsze się sprawdza we wnętrzach. Firma Zakor jest producentem drewnianych mebli. Z powodzeniem łączy jakość i nowoczesność z tradycją. Prostotę z elegancją. Staranność wykonania mebli doceniamy w codziennym kontakcie. Ciekawy design, różne formy wykończenia i bogata oferta w każdej kolekcji. Jeżeli jesteś zakochany w drewnie i stawiasz na jakość, znajdziesz coś dla siebie.

Meble inne niż wszystkie.

Część z nas lubi się wyróżniać. Lubi błyszczeć, lubi blichtr, przepych i  bardziej  nowoczesny styl. Jeżeli należysz do tego grona, koniecznie odwiedź stronę marki Mebin. Ponadczasowe połączenia kolorystyczne które się sprawdzają, łączą się z jakością użytych materiałów. Nowoczesne wzornictwo nadaje się idealnie zarówno do industrialnych wnętrz, którym nada charakteru, jak i do domów jednorodzinnych. Część oferty sprawdzi się również w mniejszych mieszkaniach, gdzie liczy się funkcjonalność. Takim meblem jest na przykład ławostół, praktyczne połączenie ławy i stołu. Nie musisz wybierać, masz dwa w jednym. Zbliża się zima, więc nie mogę nie wspomnieć, że Mebin ma w ofercie również kominki elektryczne. Kominek to klasyka, dodaje elegancji i ciepła każdemu wnętrzu.

Ciepło domu rodzinnego.

Meble Dekort to dla mnie po prostu ciepło rodzinnego domu. Swojskie i urocze. Łączą wygodę, styl i ciekawe wzornictwo. Mi kojarzą się z idyllicznym domkiem na wsi, ponieważ idealnie wpasowują się w naturę. Ciepło drewna, kolorowe wykończenia to to co ja uwielbiam. I oczywiście jakość. Oferta Dekortu jest bardzo bogata, tak naprawdę moglibyśmy z powodzeniem wyposażyć cały dom wchodząc tylko na stronę tego producenta. Od kuchni po sypialnię, przez salon i przedpokój. Gwarantuję że spędzicie tam miłe chwile szukając swoich wymarzonych mebli. Na szczególną uwagę zasługuje dział dziecięcy, który na pewno zainteresuje każdego rodzica. Meblościanki, biurka, pufy..wszystko w młodzieżowych kolorach. Dla osób które nie mają jeszcze pomysłu na swoje wnętrze, firma przygotowała na stronie miejsce, są to – inspiracje.