Jak skorzystać na zakupie urządzeń i systemów dla swoich klientów?

program lojalnościowy honeywell home

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce mieszkać nowocześnie i ekologicznie. To dobra wiadomość dla instalatorów i monterów, którzy zajmują się systemami ogrzewania, bezpieczeństwa czy sterowania domem. Obecnie, działając w tej branży możemy czerpać dodatkowe korzyści ze względu na akcję promocyjną, czyli organizowany przez Honeywell Home program lojalnościowy. Sprawdźmy, o co dokładnie chodzi.

Co warto wiedzieć o Honeywell Home?

Honeywell Home to czołowy producent nowoczesnych urządzeń i systemów dla domów mieszkalnych. W ofercie producenta znajdziemy rozwiązania usprawniające działanie ogrzewania w mieszkaniach, systemy bezpieczeństwa oraz systemy sterowania. To, co wyróżnia ofertę firmy, to nowoczesność i najwyższa jakość materiałów. Dzięki temu oferowane przez Honeywell produkty cieszą się popularnością oraz zainteresowaniem monterów i instalatorów. Jest to również firma, która wzbudza zaufanie wśród ich klientów.

Na czym polega Honeywell Home Program Lojalnościowy?

Produkty marki Honeywell Home warto wybierać nie tylko ze względu na ich wysoką jakość czy funkcjonalność. Obecnie jest to dodatkowo korzystne dla monterów i instalatorów. Kupując produkty, możemy brać udział w akcji promocyjnej. Honeywell Home Program Lojalnościowy, bo o nim mowa, to szansa na zdobycie wielu cennych nagród rzeczowych. Wśród nich wymienić możemy między innymi elektronikę, telefony, perfumy oraz wiele, wiele innych wartościowych przedmiotów.

Kto może z niego korzystać?

Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, którzy zajmują się instalowaniem nowoczesnych systemów w budynkach jednorodzinnych. Dedykowana jest przedsiębiorcom, którzy kupują dla swoich klientów nowoczesne urządzenia. Co ważne, warunkiem uczestniczenia w programie lojalnościowym jest posiadanie firmy monterskiej, która zatrudnia choćby jednego pracownika.

Zasady programu lojalnościowego

Honeywell Home Program Lojalnościowy to akcja o bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Aby wziąć w nim udział, przedsiębiorca musi zarejestrować się na stronie internetowej Honeywell. Następnie, po zakupie produktów marki, należy zarejestrować rachunek lub fakturę za ich zakup. Każda wydana na produkty Honeywell złotówka to jeden punkt. Punkty te sumują się, a następnie możemy wymienić je na nagrody z katalogu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że punkty można zbierać również poprzez udział w szkoleniach oraz polecanie programu innym monterom.

Dlaczego warto zarejestrować się w programie?

Wartościowe nagrody rzeczowe to nie jedyna korzyść, jaką możemy osiągnąć biorąc udział w programie lojalnościowym Honeywell Home. Kolejną jest fakt, że marka oferuje możliwość uczestnictwa w szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje. W branży, w której wciąż pojawiają się nowe rozwiązania i technologie, to bardzo ważne. Poza tym, niektóre produkty Honeywell Home objęte są w przypadku ich rejestracji rozszerzoną gwarancją na okres 5 lat.

Podsumowując, Honeywell Home Program Lojalnościowy to doskonała okazja na zdobycie cennych nagród rzeczowych oraz poszerzenie swojej wiedzy i kwalifikacji. Nie dziwi więc fakt, że akcja ta cieszy się bardzo dużą popularnością wśród monterów i instalatorów.