Brak pociągu seksualnego w związku

Brak pociągu seksualnego w związku

Brak pociągu seksualnego może być sporą przeszkodą. Szczególnie jeśli nasz partner ma go aż pod dostatkiem. Choć brak popędu może mieć podłoże zdrowotne, to najczęściej wynika ze zwykłej rutyny. Jak więc naprawić relację i ponownie poczuć ogień w sypialni? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Trzeba zaskoczyć partnera seksowną bielizną.

Jak dobrać seksowną bieliznę?

Seksowna bielizna to dla mężczyzn, którzy są wzrokowcami prawdziwy rarytas. Każdy z nich chętnie zobaczy swoją wybrankę w nietuzinkowym biustonoszu, czy majtkach. Niestety dla wielu kobiet wybór takiej bielizny wcale nie jest łatwy. Dlatego powinny pamiętać o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim wygoda. Seksowna bielizna pod żadnym pozorem nie może być za ciasna, czy ocierać skóry. Jeżeli będzie niewygodna, kobieta nie skupi się na swoich doznaniach w sypialni, tylko ciągle będzie myślała o tym, jak najszybciej pozbyć się bielizny. Mężczyzna także szybko zauważy, że coś jest nie tak.

Kolejnym ważnym punktem przy wyborze seksownej bielizny jest uczucie komfortu, czyli brak obaw przed pokazaniem się partnerowi w wybranym stroju. Jak sama nazwa mówi, kobieta powinna czuć się w nim seksownie, a nie sztucznie, czy niekomfortowo. Warto więc pomyśleć o zakryciu tych części ciała, które wywołują w nas kompleksy np. odstający brzuszek. Można też bardziej wyeksponować nasze atuty, czyli obfity biust, czy krągły tyłek. Wystarczy tylko zapomnieć o wstydzie i zakupić takie elementy garderoby, które będą odpowiednie.

Co więcej, możliwości jest naprawdę sporo. Kobieta wcale nie musi ograniczać się do majtek i biustonosza. Bardzo efektowne są też body bądź pończochy. Na pewno rozbudzą one wyobraźnię mężczyzny i zmuszą do działania.

Odważne panie spokojnie mogą postawić na stylowe przebranie np. za pielęgniarkę, czy stewardessę. Do wyboru mają także seksowne gorsety.

Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji obojga partnerów. W końcu panie nie tylko dla siebie kupują seksowną bieliznę.

Seksowna bielizna plus size

Panie o nieco większych rozmiarach często boją się zaryzykować i ubrać w seksowną bieliznę. Niektóre mankamenty ich ciała nie pozwalają im się w pełni cieszyć własną kobiecością i zmysłowością. Na szczęście nie jest wcale także, że kobiety plus size nie znajdą dla siebie seksownej bielizny. Jedyne co muszą zrobić, to znaleźć taką, która będzie spełniała kilka warunków.

Pierwszym z nim jest podtrzymanie biustu. Stanik bądź górna część seksownej bielizny musi być tak dopasowana, żeby piersi nie „wylewały się”, nie były zbytnio ściśnięte, ale też całkowicie ukryte. Natomiast jeżeli biust wydaje się zbyt mały, to można go podnieść za pomocą biustonosza ze specjalnym wypełnieniem typu push-up.

Kobieta mająca kompleksy na niższych partiach ciała, również nie ma się czym martwić, ponieważ i w tym przypadku można znaleźć doskonałe rozwiązanie. Może przecież skorzystać z bardziej zabudowanej bielizny, co na pewno nie obniży jej seksapilu. Gorsety, body, czy koronkowa seksowna sukienka bezsprzecznie pozwoli jej się cieszyć chwilami spędzonymi z partnerem w sypialni.

Niemniej sprawdzą się nietypowe przebrania. Jaki mężczyzna oprze się pokojówce, czy policjantce o bujnych kształtach? Raczej żaden. Kobieta może również rozważyć założenie seksownej, koronkowej halki lub zmysłowego szlafroka.

Jak widać, pomysłów na seksowną bieliznę jest sporo. Prawda jest jednak taka, że kobieta musi na tyle znać samą siebie, jak i partnera i wiedzieć co oboje będzie pociągać i pozwoli im na dobrą zabawę. Jeśli nie jest przekonana, czy akurat taka rodzaju bielizna spełni swoje zadanie w sypialni, to może warto spróbować kilku modeli i zaprezentować je partnerowi? Takie działanie nie tylko poprawi popęd u obu stron, ale pozwoli też kobiecie poczuć się znacznie pewniej we własnej skórze i zwiększyć jej poczucie własnej wartości. Każda pani jest seksowna i piękna, wystarczy tylko podkreślić jej wdzięki. Mężczyzna bez wątpienia to doceni, a ogień w sypialni ponownie zapłonie.