Zimowy obóz dla fanów Harrego Pottera

Firma Quatronum od kilku lat organizuje ciekawe wyjazdy tematyczne dla dzieci i młodzieży. Do najbardziej popularnych i cieszących się dużym wzięciem należą obozy i kolonie oparte o książki z serii przygód czarodzieja Harry Potter. Jeśli Twoje dziecko jest fanem uniwersum Pottera, polecamy zapoznać się z ofertą.

Szkoła Czarodziejów – co tu się dzieje?

Obozy dla młodzieży i kolonie dla dzieci związane tematycznie z Harrym Potterem nazwane są przez firmę Quatronum “Szkołą Czarodziejów”. Zajęcia, jak to w szkole magii, traktują o. ziołach i ziołolecznictwie, ale również o wróżbach i przepowiadaniu przyszłości. Stosowane są także znane z książek zaklęcia, czy pojedynki. Dochodzą do tego różdżkarstwo, talizmany, eksperymenty fizyczne i chemiczne.

Uczestnicy wydarzenia biorą udział w grach sportowych Quidditch i Quatro, uczą się gier karcianych i gry w szachy. Mają konkursy wokalne i taneczne, a także nocne misje z poszukiwaniem skarbów.

Gdzie odbywają się obozy ze Szkołą Czarodziejów?

Obozy Szkoły Czarodziejów organizowane są w kilku polskich zamkach, które na ten czas będą miejscem pobytu Waszych dzieci. Należą do nich między innymi zamki w Niepołomicach, Rydzynie i Wąsowie. Pokoje są dwuosobowe lub kilkuosobowe (maksymalnie 6 w jednym). Śniadania i kolacje podaje się w postaci bufetu szwedzkiego, a do obiadu uczestnicy dostaną deser. Za dodatkową opłatą można poprosić o zastosowanie diety wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej czy bezlaktozowej.

Quatronum znalazło sposób na kontakt dzieci z technologią. Uczestników używają telefonów  w określonych godzinach. Chodzi nauczenie dzieci, że może istnieć życie offline.

Impreza jest przeznaczona dla uczestników w przedziale wiekowym 8 – 18 lat. Oprócz przygody z Harrym Potterem młodzi ludzie mają możliwość poznania różnych zakątków Polski.

Latem czy zimą?

Firma Quatronum oferuje obozy dla młodzieży i kolonie dla dzieci w różnych porach roku. Można więc wybrać się na taką przygodę w wakacje i w czasie trwania ferii zimowych. Zimowe obozy tematyczne i kolonie zimowe dla dzieci odbywają się w czasie zimowych ferii szkolnych (styczeń lub luty).

Więcej informacji w temacie znajdziecie na stronie: https://quatronum.pl