airsoft

Airsoft gun to taki, który strzela pociskami z różną prędkością. Pistolety airsoftowe są używane głównie w sportach airsoftowych. Ten typ pistoletów strzela z prędkością 30 m / s w przypadku pistoletów z niższej półki. Te pistolety są idealne i są niezawodnym narzędziem do celów szkoleniowych i do bitew na kłótnie. Pistolety airsoft są dostępne tylko u sprzedawców airsoft. 

airsoft bb guns Uk można uzyskać od sprzedawców tych, którzy są członkami rzeczywistymi firmami. Ogólnie rzecz biorąc, pistolety te są przeznaczone dla osób, które dołączyły do ​​gry w airsofcie. 

Rodzaje broni airsoftowej

Istnieją trzy rodzaje broni typu airsoft, takie jak

  • Pistolety airsoftowe na bazie gazu
  • Elektryczne pistolety airsoftowe
  • Wiatrówki typu sprężynowego

Każdy typ pistoletu airsoft ma kilka wersji, a każda wersja ma swoje własne cechy. Dlatego zakup pistoletu airsoftowego zależy tylko od twoich potrzeb. Zasadniczo pistolety airsoftowe są wybierane na podstawie celów strzelania, miejsca, w których będą używane, rodzaju graczy itp. 

Pistolety sprężynowe Airsoft 

Spośród różnych rodzajów karabinów airsoftowych karabiny typu airsoft w Wielkiej Brytanii to najłatwiejszy w użyciu rodzaj karabinów airsoftowych. Ponadto tego rodzaju pistolety są idealne do ćwiczenia celu i są stosunkowo dostępne za niższą cenę. Do użycia tego pistoletu nie jest również potrzebny gaz. Ale te działa wymagają przeładowania po każdym wystrzeleniu. Ten rodzaj broni nadaje się do gier, w których szybkość jest głównym aspektem. 

Pistolety gazowe Airsoft

Pistolety airsoftowe na bazie gazu są zwykle używane dla poważnych entuzjastów broni. Pistolety te są napędzane mechanizmem napędzanym gazem, który jest napędzany dwutlenkiem węgla lub dowolnym innym zielonym gazem. Ten gaz musi być za każdym razem napełniany pistoletem gazowym airsoft. 

O czym należy pamiętać przy wyborze broni airsoft

Wybierając pistolet airsoftowy, należy pamiętać o pewnych rzeczach

  •  Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę żywotność pistoletu i gwarancję pistoletu  
  • Powinieneś wziąć pod uwagę długość i jakość wewnętrznej lufy pistoletu
  • Ponadto musisz zapytać usługodawcę o opiekę na szkodę. Taki rodzaj usług świadczą w przypadku uszkodzenia pistoletu w okresie gwarancyjnym
  • Ostatnią rzeczą jest to, ile razy można go zwolnić. To pokazuje pojemność pistoletu airsoft