witryna

W masarskiej branży bardzo istotne jest dobranie sprzętów, jakie pozwolą sprawnie wykonywać pracę. Na uwagę zasługuje marka Stalgast, jaka oferuje bogaty wybór wśród wielu witryn i lad chłodniczych. Czym cechuje się producent? Jak wybrać witrynę chłodniczą? O czym pamiętać podczas doboru?

Oferta Stalgast

W przypadku rozdrabniania mięsa sprawdzi się wilk do mięsa Stalgast, jaki spełnia wszystkie wymogi co do bezpieczeństwa i higieny pracy. Produkty tego rodzaju cechują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów, jak też prostotą obsługi. Okazuje się, że urządzenia znajdują zastosowanie w lokalach o zapleczu gastronomicznym. Na uznanie zasługują innowacyjne witryny ekspozycyjne Stalgast, które bardzo ciekawie się prezentują. Z pewnością każdy, kto pracuje w gastronomii wie doskonale, że istotnym czynnikiem jest w tym wypadku odpowiednia ekspozycja. Jeżeli dobierzemy dobre jakościowo witryny ekspozycyjne, zyskamy pewność sprawnego działania i niezawodności. Sprzęty sprawdzą się zarówno przy przechowywaniu produktów żywnościowych, jak i w celu samej ekspozycji.

Cechy lady chłodniczej

Każdy klient ceni świeżość kupowanych wyrobów spożywczych. Jako przedsiębiorcy powinniśmy zadbać o sprawdzone rozwiązania, jakie daje rynek. Popularnością cieszą się lady chłodnicze od sprawdzonych producentów polskich. W tym przypadku najważniejsze są: prostota, ciekawy design, zadbanie o wygodę swoją i naszych pracowników. Od tej pory centralny punkt sklepu stanie się jego wizytówką, a lady chłodnice pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji.

Lada chłodnicza to urządzenia, jakie ma służyć przez długi czas. Dobra jakość da nam gwarancję co do tego, że nie będziemy często zamawiać serwisanta do naprawy sprzętu. Oczywiście doradcy w sklepach internetowych oferują swoje wsparcie na każdym etapie doboru.

Witryna chłodnicza

Warta uwagi jest też witryna chłodnicza, jaka jest ważnym elementem wyposażenia zakładów gastronomicznych. Wiele potraw i wyrobów wymaga odpowiedniej temperatury i estetycznej ekspozycji. W takim wypadku swoje zadania spełnia witryna chłodnicza. Wyeksponuje ona nie tylko gotowe dania, lecz także surówki, sałatki, mleczne desery i inne.

Stalgast oferuje nowoczesne lady chłodnicze i witryny, które przydadzą się w wielu miejscach. Sprzęt gastronomiczny jest nieoceniony wszędzie tam, gdzie serwowane jest jedzenie, a praca bazuje na kontakcie z żywnością. Nowoczesne witryny i lady chłodnicze są urządzeniami, bez których zakłady gastronomiczne nie wyobrażają sobie codziennej pracy.