Przewodnik po robotach planetarnych – dlaczego każda kuchnia powinna je mieć?

Roboty planetarne

Roboty kuchenne są ważnymi elementami wyposażenia każdej kuchni. Oczywiście tradycyjnymi metodami da się przygotować dobre dania i jest wielu zwolenników właśnie takiego gotowania oraz pieczenia, jednak używanie robotów znacznie ułatwia życie. Do czego służą roboty planetarne i czy sprawdzą się w każdej kuchni? Gdzie można kupić dobre roboty kuchenne?

Roboty planetarne i ich zadania w kuchni

Dla wielu osób, które bardzo lubią piec i gotować, roboty planetarne to urządzenia nie do zastąpienia. Są niezwykle skuteczne dzięki zastosowaniu technologii ruchu planetarnego, polegającego na tym, że mieszadła i trzepaczki nie tylko obracają się wokół własnej osi, ale również po krawędzi misy. Dzięki robotom planetarnym możesz:

  • piec doskonałe ciasta o różnych konsystencjach – roboty planetarne posiadają różne mieszadła zarówno do ciężkich ciast, jak i lekkich kremów oraz ubijania jajek lub śmietany;
  • uzyskać idealnie gładką konsystencję wyrabianego ciasta;
  • skrócić czas przygotowania składników na ciasta;
  • wymieszać składniki do różnych dań;
  • dzięki dodatkowym przystawkom roboty planetarne mogą blendować, ciąć, szatkować i kroić wiele artykułów spożywczych.

Roboty planetarne ułatwią wykonanie pysznych, słodkich deserów, ciast, biszkoptów, bez, maślanych mas, bitej śmietany, kremów itp. Dzięki tym urządzeniom nawet osoby, które niespecjalnie dawały sobie dotąd radę z przygotowaniem tortów i deserów, mogą zachwycić domowników i gości stworzonymi przez siebie pysznościami.

Roboty kuchenne Tefal – dlaczego warto je mieć?

Roboty kuchenne w ofercie Tefal znacznie ułatwią Twoje codzienne funkcjonowanie w kuchni. Dzięki swojej wielofunkcyjności, możliwości gotowania, pieczenia, duszenia, smażenia, a także krojenia, mieszania i rozdrabniania pomagają oszczędzić Twój czas.

Zobacz roboty planetarne iCompanion na tefal.pl – to nowoczesne, multifunkcyjne urządzenia, zintegrowane ze smartfonem, z wygodnym, czytelnym wyświetlaczem. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z przepisów idealnych do wykonania dzięki tym urządzeniom.

Tefal, producent AGD do kuchni oferuje roboty kuchenne, które zmienią Twoje podejście do gotowania i sprawią, że stanie się ono jednym z Twoich ulubionych zajęć. Zwróć uwagę np. na robot planetarny Tefal I-Coach Touch QB9518, wyposażony w ekran dotykowy, pojemną misę, w której można przygotować nawet 1,8 kg ciasta oraz trzepaczki, hak do mieszania, wagę do składników. Wykonasz dzięki niemu wiele pysznych deserów.

Warto zainteresować się dodatkowymi przystawkami do robotów kuchennych, dzięki którym możesz blendować, ciąć i rozdrabniać składniki potraw!

Wysoka funkcjonalność, jaką mają roboty planetarne Tefal, to coś, co docenisz już po pierwszym użyciu! Zamiast męczyć się nad tradycyjnymi sposobami i spędzać w kuchni długie godziny, zdecyduj się na robot kuchenny, który odmieni Twoje podejście do gotowania i pieczenia.

Roboty planetarne Tefal to podstawa w kuchni miłośnika gotowania, a jeśli nawet nim nie jesteś, urządzenie ułatwi Ci życie!