Profesjonalnie wykonany tatuaż artystyczny

tatuaż

Każdego roku sztuka zdobienia ciała tatuażami zyskuje kolejnych fanów. W dzisiejszych czasach tatuaż już nie kojarzy się kryminalistami i przestępcami. Miłośnicy tej formy ozdabiania ciała sprawili, że tatuowanie zostało podniesione do rangi sztuki.

W poszukiwaniu odpowiedniego stylu

Chcąc zrobić swój pierwszy w życiu tatuaż, trzeba się zastanowić, co ma przedstawiać. Wiele osób wykonuje tatuaże, które są związane z jakimś wydarzeniem, rysunek przedstawiający swoje pasje lub ulubioną postać z popkultury. Często tatuaże są symboliczne, każdy wzór ma szczególne znaczenie. Jednak trzeba pamiętać, że tatuaż to dekoracja, która musi nadawać spójny obraz. Kolejną ważną kwestią jest wybór tatuażysty. Aby zaoszczędzić sobie bólu i rozczarowania, najlepiej jest udać się do profesjonalisty. Jeżeli w okolicy nie ma żadnego dobrego tatuatora, można wpisać w wyszukiwarce tatuaż Katowice. Tym sposobem trafi się na studio Speak in Color. Jednak zanim zdecyduje się na wizytę w salonie, trzeba poznać możliwe style:

  • Tradycyjny nazywany oldschoolowym, wyróżnia się mocnym konturem i prostą symboliką
  • Newschool pojawiają się cieniowane motywy oldschoolowych tatuaży
  • Dotwork jak nazwa wskazuje, wzory powstają z małych blisko siebie położonych kropek
  • Linework wzory przypominają szkice cienkopisem, najważniejsza jest linia
  • Biomechanika dzięki temu stylowi można zmienić swoją rękę w rękę robota
  • Geometryczny to styl przedstawiający proste figury inspirowane geometrią
  • Blackwork ten styl wykonuje się nierozcieńczonym czarnym tuszem, tworzą rozległe i zaczernione tło

Jak wybrać wzór dla siebie

Jeżeli wybrało się już odpowiedni styl, ale wciąż szuka się odpowiedniego wzoru, można poprzeglądać wykonane już tatuaże bądź poprosić tatuażystę, aby pomógł dopracować wszelkie szczegóły tatuażu. Profesjonalni tatuatorzy przedstawią swoje projekty, dzięki którym można znaleźć idealny dla siebie. Należy pamiętać również o tym, że każdy tatuażysta posiada inny styl. Dlatego trzeba poznać wszystkie prace i artystów w wybranym salonie.

Wybór salonu tatuażu

Szukając dobrego i profesjonalnego studia tatuażu Katowice, nie trzeba daleko odjeżdżać. Godzinę drogi od Katowic znajduje się Speak in Color. To miejsce tworzy grupa kreatywnych ludzi, którzy posiadają doświadczenie w każdym stylu tatuowania. Z całą pewnością zrealizują każdy pomysł na wyrażenie siebie. Dzięki stronie internetowej można poznać tatuażystę i odnaleźć tego, który spełni wszelkie oczekiwania.