Pako Lorente na 44. FPFF w Gdyni

pako

Pako Lorente, popularna marka produkująca najwyższej jakości odzież męską, jest oficjalnym partnerem polsko-hollywoodzkiej produkcji „Valley of the Gods”

, który wziął udział w konkursie głównym na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i walczył o nagrodę Złotego Lwa. Wzory marki królowały na czerwonym dywanie.

W filmie „Valley of the Gods”, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku, występują aktorzy John Malkovich i Josh Harnett, którzy występują w garniturach i koszulach Pako Lorente. Marka znana z projektowania najwyższej jakości odzieży dla współczesnych mężczyzn została zaproszona do współpracy z filmem ze względu na dbałość o szczegóły.

Stał się także popularną marką wśród gwiazd polskiego kina. Borys Szyc, który na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wypromował trzy filmy z jego udziałem, nosił głównie przedmioty Pako Lorente. Jego elegancka obecność była punktem kulminacyjnym gali otwarcia, premiery „Valley of the Gods”, imprezy TVN oraz podczas oficjalnego pokazu filmu „Piłsudski”, w którym grał główną rolę. Aleksandar Milicevic, który grał rolę wysokiej rangi oficera SS w filmie „Czarny Mercedes”, dwukrotnie pojawił się w butach z najnowszej kolekcji Kazar. Philippe Tłokiński, który poleciał do Gdyni ze Szwecji, aby promować film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, w którym grał rolę Jana Nowaka-Jeziorańskiego, pojawił się także w butach Kazara.

Mieliśmy także okazję zobaczyć Rafała Zawierucha w projektach Pako Lorente. Wystąpił w najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Większość aktorów postanowiła nosić buty z najnowszej kolekcji Kazar, która jest także oficjalnym partnerem „Valley of the Gods”.