ogród

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim obietnica zabawy w ogrodzie. To ona przyciąga najmłodszych. Kuszą piaskownice, huśtawki, różnego rodzaju gry. Tego typu aktywność jest najlepszym sposobem, by odciągnąć dzieci sprzed smartfonów czy telewizorów. To także okazja do kreatywnych zabaw oraz szansa na rozwijanie różnego rodzaju umiejętności. I dlatego właśnie niezwykle ważne jest to, jakie akcesoria i sprzęty w ogrodzie się pojawiają. Od lat projektanci i opiekunowie inwestują w propozycje marki Little Tikes, ponieważ zachwycają one designem i jakością.

Ogród dla najmłodszych

Możemy uwielbiać kwiaty oraz owocowe drzewka i krzewy. Możemy zaplanować przestrzeń do odpoczynku, spotkań ze znajomymi czy też miejsce na grilla. Ale jeśli mamy dzieci, to z pewnością w ogrodzie nie może zabraknąć zabawek Little Tikes. To właśnie one będą sprawiać, że czas spędzany na świeżym powietrzu będzie się kojarzyć tylko z przyjemnościami. Niezastąpione są piaskownice oraz wodne atrakcje wraz z szeregiem wiaderek, łopatek, foremek do babek czy też mniejszych lub większych torów z przeszkodami. Ciekawe kształty i intensywne kolory sprawią, że dla wielu maluchów to będzie miejsce do wielogodzinnego budowania domków z piasków, zabaw w kawiarnię czy cukiernię. Świetnie prezentują się też stoliki wodne Little Tikes.

Cały dla małych

Odpowiednio wyposażona strefa dla dzieci to niekończące się źródło inspiracji. Prawdziwym hitem okazały się domki Little Tikes, w których można spędzać czas, przyjmować gości, rewelacyjnie się bawić. Co istotne, ta wyjątkowa przestrzeń, pozwala najmłodszych na pewnego rodzaju swobodę i niezależność. Daje szansę na to, by spędzać czas na twórczych aktywnościach. I dlatego właśnie kolorowe domki często mają w sobie elementy kuchni, stoliki z ławkami, a samo wykończenie jest bezpieczne. Takie lekcje mogą uzupełniać też zjeżdżalnie, huśtawki czy też akcesoria sportowe. W każdym wydaniu chodzi o to, by odpowiadać na potrzeby maluchów i stwarzać im miejsce do nieskrępowanej zabawy, a to najlepiej pobudza kreatywność. Oczywiście zabawki Little Tikes zawsze muszą być dopasowywane do wielkości działki. Z zasady też bez problemu można dobrać modele do stylu domu czy też zainteresowań gustu i maluszków lub starszaków. To  dużym stopniu właśnie dzieci będą wskazywać to, jak chcą się bawić, o jakich zabawkach i akcesoriach od Little Tikes marzą, a tym samym jakie aktywności sprawiają radość. A ich w ogrodzie może być przecież nieskończenie dużo, bo wiosna i lato to czas, gdy na świeżym powietrzu można spędzać długie godziny.