Narodowa fryzjerka gwiazd Gina Rivera przedstawia Las Vegas swoją inspirującą historię sukcesu korporacyjnego

Znana na całym świecie ikona sławnej fryzjerki i odnosząca sukcesy przedsiębiorczyni, Gina Rivera, poprowadzi swój zjazd firmowy Phenix Salon Suites & By Gina w dniach 24–26 czerwca w LINQ Hotel and Casino w Las Vegas.


Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży kosmetycznej z ponad 250 salonami w całym kraju, w tym kilkoma w południowej Nevadzie. Firma została ostatnio uhonorowana przez magazyn Entrepreneur Magazine „Top 25 Franczyzą”, a Rivera była jedyną kobietą prezydentem w elitarnej grupie. Jej firma gwałtownie osiągnęła sukces, odkąd została założona zaledwie 10 lat temu i została czterokrotnie wyróżniona jako franczyza Top 500.

Zawsze bardzo poszukiwana w swoich opiniach na temat trendów kosmetycznych i fryzur, Rivera napisała ponad 250 kolumn gości w takich publikacjach, jak Modern Salon, Fashion and Style, Huffington Post, Hairbrained i kilka innych.

Rivera niedawno pojawiła się w nagradzanym programie Emmy Undercover Boss, który został uznany za jeden z najwyżej ocenianych odcinków Nielsen w historii. Znana właścicielka salonu Las Vegas nie była obca Las Vegas. Zaprezentowała swój inauguracyjny program „Color You Life”, w którym znalazła się kolekcja jej osobistych historii i refleksji na temat branży kosmetycznej. Program został uznany za ogromny sukces za przesłanie motywacyjne.

Rivera nakręciła kilka krajowych reklam i informacji o swojej linii produktów „by Gina”, które zostaną wyróżnione w jej nadchodzącym pojawieniu się w Home Shopping Network (HSN), Ideal World w Wielkiej Brytanii i Shop Canada.

Rivera mówi, że produkty „by Gina” wprowadziły nową technologię do branży kosmetycznej, która obejmuje profesjonalne narzędzia do stylizacji na podczerwień. Jej nowa mokra linia, obecnie używana w wybranych nieruchomościach należących do Caesars Palace w Las Vegas, zostanie zaprezentowana 9 sierpnia 2018 r.

Zarówno mokra linia, jak i profesjonalne narzędzia były używane przez kilku hollywoodzkich A-listerów. W 2015 i 2016 roku mokra linia i narzędzia By Gina były prezentowane w torbach prezentowych GRAMMY.

Phenix Salon Suites jest domem dla ponad 5000 salonów profesjonalistów w całym kraju. Obecnie trwają również plany dodatkowych lokalizacji krajowych i ekspansji międzynarodowych na rynkach zagranicznych. Kilku zaproszonych artystów, w tym fryzjerki, manikiurzystki, estetyków i specjalistów od makijażu, pojawi się na kongresie Phenix Salon Suites. Mark McGrath, znany również jako Sugar Ray, wystąpi na koncercie w dniu otwarcia w połączeniu z konkursem Phenix’s Got Talent i imprezą VIP na plaży.