Najmodniejsze kolory na wiosnę – zadbaj o swoje włosy!

zadbaj o swoje włosy

Chcesz odświeżyć swój look? Aby to zrobić, najlepiej zacząć od fryzury! Pomyśl nad nową koloryzacją i wprowadzeniem do swojej fryzury kolorystycznej świeżości. Dzięki temu Twoje włosy mogą wyglądać tak dobrze, jak nigdy dotąd, a Ty zaprezentujesz się światu w zupełnie nowej odsłonie. Jakie kolory są najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdź na podstawie naszego zestawienia.

Wiosna to idealny czas na to, by zadbać o nowy, świeży wygląd. Farbowanie włosów sprawi, że nie tylko Ty całkowicie odmienisz swój look, ale także Twoje włosy będą błyszczeć. Jeśli na wiosnę chcesz wyglądać lepiej, a jednocześnie zastanawiasz się nad tym, czy nie pofarbować włosów, to zdecydowanie sięgnij po farbę, którą polecają specjaliści na podstawie sezonowych trendów. Oto najlepsze propozycje dla każdego!

Modne fryzury na wiosnę – zacznij od regeneracji i pielęgnacji włosów

Nie ma znaczenia, którą z fryzur wybierzesz, najpierw należy zadbać o właściwą pielęgnację włosa. Dobrze nawilżone i zregenerowane włosy wyglądają świetnie w każdej fryzurze, a także po dowolnej koloryzacji. 

Do domowego planu pielęgnacji włosów wpisz sobie płukanki ziołowe oraz maseczki mocno nawilżające. Możesz też zastosować oleje, ale zawsze pamiętaj o tym, jakiego rodzaju są Twoje włosy – inne oleje stosuje się do włosów wysokoporowatych, inne do niskoporowatych. Domowe zabiegi SPA na włosy przygotują Twoją fryzurę na przyjęcie dowolnej farby i podtrzymają efekty koloryzacji na dłużej!

Modne kolory na Twojej głowie – z jakich możliwości skorzystać?

Jeśli chcesz wyglądać młodo i pięknie, ale nie wiesz, po jakie farby do koloryzacji sięgnąć, by efekt był zachwycający, to koniecznie pokieruj się najciekawszymi trendami. Sięgnij chociażby po zimny blond lub brązy, które na pewno podkreślą urodę pań o śniadej cerze. 

Blondy są nie tylko bardzo twarzowe, ale przede wszystkim ponadczasowe – zawsze jest moda na blond. Jeśli zatem zastanawiasz się, po jaki kolor przy farbowaniu włosów sięgnąć, to ten wariant na pewno się sprawdzi.

Wiele pań decyduje się jednak także na inne możliwości koloryzacji włosów. Ciekawy efekt cieniowania można uzyskać poprzez nałożenie na włosy kilkukolorowych pasemek farby. Takie farbowanie jest nie tylko niezwykle efektowne, ale sprawia, że optycznie włosów wydaje się być zdecydowanie więcej.

Farbowanie włosów umożliwia uzyskanie świeżego i promiennego wyglądu. To dlatego na twarzową koloryzację decyduje się coraz to więcej pań w różnym wieku. Blondy, brązy, ciemne kolory farby – każdy wariant jest odpowiedni pod warunkiem, że dostosujesz go do swojego typu urody i karnacji.

W każdym sezonie wiosennym pojawiają się nowe, zaskakujące trendy w koloryzacji włosów. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że tak wiele kobiet sięga po farby dostępne w różnej palecie kolorystycznej. Dzięki wszechstronnej ofercie każda z nas może uzyskać taki efekt, jakiego oczekiwała, a przede wszystkim wyglądać na wiosnę dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. 

Zafunduj sobie urodową odnowę i wyglądaj świetnie po koloryzacji włosów, wpisując się w najnowsze trendy.