Jak skorzystać z oferty lombardu w Koninie?

lombard

Mimo tego, że mamy szeroki dostęp do różnych pożyczek przez internet to nadal lombardy są tradycyjnymi miejscami, gdzie możemy uzyskać wsparcie finansowe pod zastaw wartościowych rzeczy. W Polsce istnieje wiele miejsc, w których skorzystamy z takiej formy pomocy. Co możemy zastawić i jakie jest oprocentowanie kredytu lombardowego?

Czym jest i jak działa lombard?

Lombard jest instytucją finansową, gdzie możemy uzyskać pożyczkę pod zastaw różnych wartościowych przedmiotów. Najczęściej z takich usług korzystają osoby, które nie mają dostępu do bankowości albo nie chcą z niej korzystać.

Lombard w Koninie – https://lombard66.pl/lombard/lombard-Konin – wypłaca pożyczkę w gotówce od razu do ręki w zamian za zastawienie, czegoś co ma wartość. Możemy udać się do takiego miejsca, aby pracownik dokonał wyceny biżuterii, komputera czy różnego rodzaju sprzętu RTV albo AGD.

Wycena jest niezobowiązująca i bezpłatna, a jeśli zdecydujemy się na zaproponowaną kwotę to zostanie spisana umowa pożyczki lombardowej. Kiedy będziemy mieli pieniądze, możemy z powrotem odkupić zastawiony przedmiot.

Oczywiście musimy liczyć się, z tym że lombard będzie pobierał stosowną prowizję. Jeśli nie uda nam się w terminie zwrócić pożyczonej kwoty to zastawiona rzecz staje się własnością lombardu i zostaje wystawiona na sprzedaż.

Co zrobić, aby uzyskać pożyczkę w lombardzie w Koninie?

Żeby uzyskać pożyczkę lombardową w Koninie, musimy posiadać dowód osobisty i być osobą pełnoletnią. Nie ma żadnych innych wymogów, dlatego jest to najlepsza opcja dla osób bez zdolności kredytowej, ponieważ tutaj nikt nie sprawdza baz dłużników czy innych instytucji. Dodatkowo pożyczka w lombardzie udzielana jest w sposób dyskretny i nie jest odnotowana w jakichkolwiek rejestrach.

Wiele lombardów oferuje także możliwość użytkowania zastawionych przedmiotów, Zwłaszcza gdy są to sprzęty RTV i AGD. Niektóre takie firmy działają także online i dojeżdżają do domu klienta, aby na miejscu wycenić zastawiane przez niego rzeczy.

Co możemy zastawić w lombardzie?

W obecnych czasach lombardy przyjmują praktycznie wszystko, co ma jakąkolwiek wartość. Najważniejsze jest dla właściciela takiej firmy to, aby w przypadku niespłacenia pożyczki można było sprzedać przedmiot i jeszcze na tym zarobić. Dlatego w takim miejscu możemy zawsze zastawić pod zastaw pożyczki przedmiot, który cały czas ma popyt na rynku.

Lombard w Koninie przyjmuje pod zastaw takie przedmioty jak: telefony komórkowe, komputery, tablety, telewizory, wieże, lodówki, pralki, biżuterie, zegarki, wartościowe pamiątki, monety, antyki, obrazy i dzieła sztuki.

Jeśli więc potrzebujemy szybko gotówki od razu od ręki to najlepszym rozwiązaniem jest zastawienie czegoś cennego w lombardzie. Kwoty, jakie możemy pożyczyć, sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.