Doradztwo regulacyjne dla sektora finansowego

Doradztwo regulacyjne dla sektora finansowego

Kancelaria prawna specjalizująca się w regulacjach rynku kapitałowego nadzorowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) oferuje swoim Klientom kompleksowe doradztwo regulacyjne dla sektora finansowego. Zespół specjalistów z dziedziny prawa rynku kapitałowego posiada bogate doświadczenie w zakresie regulacji publicznego obrotu instrumentami finansowymi, działalności firm inwestycyjnych, podmiotów zarządzających aktywami, banków (depozytariuszy), a także pozostałych uczestników rynku finansowego.

Doradztwo w zakresie regulacji publicznego obrotu instrumentami finansowymi

Nasz zespół doradców oferuje pomoc w zakresie przygotowywania prospektów emisyjnych oraz raportów okresowych, a także doradztwo w zakresie publicznego obrotu instrumentami finansowymi na rynku regulowanym. Pomagamy również Klientom w zakresie przygotowywania i przeprowadzania ofert publicznych oraz prywatnych.

Doradztwo dla firm inwestycyjnych i podmiotów zarządzających aktywami

Kancelaria oferuje również doradztwo dla firm inwestycyjnych i podmiotów zarządzających aktywami w zakresie przestrzegania przepisów prawa rynku kapitałowego oraz wymogów KNF. Pomagamy w procesie rejestracji i autoryzacji oraz doradzamy w zakresie kwestii związanych z działalnością inwestycyjną i zarządzaniem aktywami.

Doradztwo dla banków i pozostałych uczestników rynku finansowego

Kancelaria świadczy również usługi doradcze dla banków i pozostałych uczestników rynku finansowego, w tym w zakresie przestrzegania przepisów prawa bankowego oraz regulacji dotyczących depozytariuszy. Pomagamy w procesie rejestracji i autoryzacji oraz doradzamy w kwestiach związanych z działalnością bankową i zarządzaniem depozytami.

Skuteczne rozwiązania dla sektora finansowego

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dziedziny prawa rynku kapitałowego, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne rozwiązania dla naszych Klientów, które pozwolą im na przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz spełnienie wymogów KNF.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby przedstawić szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.